События

Під Києвом три дні святкуватимуть Масляну

8, 9 та 10 березня Древній Київ в Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної, на яку в тому числі припадає Міжнародний жіночий день. Це не просто відтворення обрядів, а цілий калейдоскоп розваг і оригінальних вистав. На гостей Князівства чекають кінні шоу, стародавні обряди, спалювання опудала, смачні млинці з різними начинками та різноманітні блюда, подарунки на масляничному стовпі, хороводи та забави, майстер-класи з народних ремесел, канатний спуск і дитячий куб-лабіринт, музеї, експозиції та навіть стрільба з требушету вогняними ядрами.

Киевская Русь

Попереду цілих три вихідні та, в той же час, святкові дні: 8, 9 і 10 березня. А значить, саме час виїхати з родиною, друзями за місто і провести ці дні на свіжому повітрі, в приємній весняної атмосфері в оточенні казкового Середньовіччя.

До свята 8 березня «Парк Київська Русь» підготував не тільки розважальну програму, а й подарунок. В цей день для жінок діє знижка на вхід 50%, а дівчатам до 18 років вхід безкоштовний.

Киевская Русь

8 березня в Князівстві Київська Русь згадають мудрих, красивих та сильних духом жінок давнини та привітають жінок сучасних. В урочистій обстановці представниць прекрасної статі різного віку посвятять в княгині. Княжий титул зможуть отримати всі бажаючі, пройшовши цікавий ритуал.

Святкова програма розпочнеться з параду княжих прапорів і продовжиться «Парадом княгинь». Гостей чекає вихід «Принца на білому коні» та «Карета кохання», а ще: веселі ігри-гадання на судженого-рядженого, конкурси, хороводи. А також святковий сюрприз: Казка за мотивами давньослов’янських билин з кінно-трюковими виступами та використанням середньовічної зброї. До самого вечора на гостей чекають веселі гуляння і смачні рум’яні млинці. Адже це самий розпал Колодія!

Киевская Русь

9 і 10 березня пройде по-справжньому веселе і найяскравіше святкування Масляної в справжньому, живому середньовічному місті. Гостей чекає гуляння з розмахом: з автентичною програмою і безліччю розваг — не банальний концерт або продаж їжі, а справжнє занурення в атмосферу свята Масляної!

Гостей чекають стародавні традиції Масляної, захоплююче дійство за участю кінно-трюкового і пішого театру. А ще – урочиста церемонія зустрічі князя, яскрава авторська театралізована програма, виступи народних колективів та древній ритуал «Колодій». І все це в справжньому, живому середньовічного місті, в оточенні шедеврів дерев’яного зодчества!

Відвідувачі Древнього Києва побачать унікальну театралізовану постановку — «Масляничний вертеп», що буде озвучуватися давньослов’янською мовою. Двічі на день можна буде побачити спалювання опудала і взяти участь в дружному хороводі навколо нього.

Киевская Русь

Увечері гостей чекає унікальне дійство – стрільба зі справжнього требушету палаючими ядрами, а в суботу – ще й яскраве нічне вогняне шоу.

У Князівстві можна буде не тільки насолодитися нон-стоп програмою, а й покататися на породистих конях верхи та в екіпажі, постріляти з лука та покидати сокири в середньовічному тирі, спуститися на швидкісний гірці «Змій Горинич», політати на канатному спуску «Політайло», вдягнути історичні костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них. А крім цього: поласувати рум’яними млинцями з різними начинками, гарячими напоями та стравами з багаття, купити оригінальні сувеніри ручної роботи, відвідати музеї та навчитися чомусь новому на численних майстер-класах. Для зовсім маленьких відвідувачів працюватиме мотузковий куб-лабіринт «Мишоловка».

парк Киевская Русь

Також нагадаємо, що тільки в Князівстві Київська Русь можна побачити унікальний ансамбль дерев’яних споруд. Адже тут відтворюється Древній Київ в його натуральних розмірах і з його унікальною архітектурою: оборонними стінами, Михайлівський воротами (висотою як 7-поверхова будівля), княжими теремами та трибунами, Василівською церквою, охоронними вежами, садибами киян X-XIІ століть і багатьма іншими шедеврами стародавнього зодчества. Гостей також чекають музеї та експозиції.

Хто захоче продовжити своє свято ще на день, зможе залишитися на ніч в комфортабельних номерах, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00, початок програми о 13:30.

Киевская Русь

Ціна квитка 8-10 березня:

  • для пенсиінерів та студентів – 100 грн.,
  • для дітей шкільного віку – 50 грн.,
  • для дошкільнят – безкоштовно,
  • повний квиток для дорослого:
    • 8 березня – 200 грн. Акція: для дівчат 18 років та старше – 100 грн., а дівчатам до 18 років — безкоштовно;
    • 9-10 березня– 250 грн. Діють знижки при купівлі повних квитків (для дорослого) заздалегідь на сайті: з 4 до 08 березняквитки по 200 грн.

Древній Київ в Князівстві Київська Русь розташований в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі» відповідно до розкладу на сайті.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com