События

Під Києвом зустрінуть зиму за стародавніми традиціями

1 і 2 грудня Древній Київ у «Парку Київська Русь» запрошує дорослих та дітей здійснити подорож у часі на тисячу років назад і долучитися до стародавніх слов’янських забав. У перші вихідні зими тут, в Князівстві Київська Русь пройде шоу-програма «Зима постукала в ворота».

Киевская Русь

Увійшовши в ворота Древнього Києва, гості опиняться в справжньому середньовічному місті. Тут вони зможуть пройтися по середньовічних вуличках, затамувавши подих від шедеврів дерев’яного зодчества Київської Русі, прочитати вказівні знаки давньослов’янською мовою, познайомитися зі стародавніми городянами: князем і княгинею, боярами, богатирями та ремісниками, дізнатися більше про життя наших предків та від душі повеселитися. Адже це не запилений музей, а живе середньовічне місто, де кожен знайде заняття до душі.

Киевская Русь

Тут можна на власні очі побачити, як виглядало наш місто за часів розквіту Київської Русі. В Князівстві на гостей чекають такі шедеври середньовічної архітектури V-ХIII століть, як: монументальний дерев’яний оборонний комплекс «Заборола», Михайлівські ворота (висотою 21 метр), перший християнський храм Києва – дерев’яна Василівська церква Х століття, а також садиби киян, князівські трибуни та середньовічна стайня, Терем Ярослава Мудрого і Ярослави ворота. Також відвідувачів чекатимуть музеї та експозиції на території.

Киевская Русь

Древній Київ багатий на чудеса. Одне з них — це жива колекція коней унікальних історичних порід, що зібрані з усього світу в Княжій стайні. Гості зможуть дізнатися про походження порід, про те, які видатні історичні особистості володіли представниками тієї чи іншої породи. Конячок можна буде погладити, сфотографуватися з ними, покататися верхи в екіпажі або в санях.

Киевская Русь

Зараз, із настанням зими, коні повертаються зі своїх гастрольних подорожей до Древнього Києва. Тому в ці дні можна буде побачити цю «живу колекцію» в повному складі!

Жителі Древнього Києва підготували багато веселих та цікавих розваг для своїх гостей. Це і живий вокал, і кінно-трюкові виступи, і театралізовані постановки на давньослов’янську тематику. Відвідувачі Князівства зможуть не тільки спостерігати за дійством на великому ристалищі, а й самим взяти участь в іграх і конкурсах, давньослов’янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.

Киевская Русь

Зігрітися та відновити сили гості зможуть в Княжій корчмі, покуштувавши смачних середньовічних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні. У Княжої костюмерній можна вдягнутися в костюми й обладунки часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію, а на монетному дворі – викарбувати монету «на щастя», а потім завітати на ярмарок майстрів та обрати сувенір на пам’ять.

Любителів екстриму чекають швидкісна гірка «Змій Горинич» та канатний спуск «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. А дітей порадує яскравий мотузковий куб-лабіринт «Мишоловка».

Киевская Русь

А той, хто захоче продовжити свою подорож в середньовіччя ще на день, зможе залишитися на нічліг в будинку готельного типу «4 кімнати» та хостелі, попередньо забронювавши місця.

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться о 13:30, триватиме до 17:30.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого — 150 грн., для пенсіонерів і студентів — 100 грн., для дітей шкільного віку — 50 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований у с. Копачів, Обухівський район, Київська область.

Курсують маршрутки з Києва від станції метро «Видубичі».

Детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com