События

Почни літо з «Місто Квітів» на фестивалі «Літній розігрів. Сім’я та спорт»

1 червня до Дня захисту дітей та початку літнього сезону команда паркового кварталу «Місто Квітів» проведе сімейний фестиваль «Літній розігрів. Сім’я та спорт», насичений спортом та розвагами! Окрім того, буде розіграно сертифікат на 5 000 грн на покупки у спортивному магазині для всієї родини.

місто квітів

Що на вас чекає:

Майстер-клас та автограф-сесія зі справжніми майстрами спорту міжнародного класу з боксу за підтримки Федерації боксу України! До нас завітають Євген Барабанов, багаторазовий чемпіон України і призер чемпіонату Європи, та Анна Лисенко, багаторазова чемпіонка й призерка національних чемпіонатів та переможниця багатьох міжнародних турнірів.

Зона тренувань для дорослих! Сесію табати, коротких інтенсивних тренувань, для вас проведе бронзовий призер чемпіонату України з CrossFit, кандидат у майстри спорту з боксу й фахівець по роботі з дітьми – Олександр Сиряк.

«Веселі старти» для малюків – перетягування каната, естафетний лабіринт, біг у мішках, конкурси на кмітливість!

Чемпіонат із настільного тенісу за звання короля та королеви «Міста Квітів».

Тренування з футболу для всіх бажаючих проведуть Александр Стецюк – колишній гравець Професіональної футбольної ліги України, гравець збірної України з Футзалу, а також Юрій Куценко – учасник та призер різноманітних міжнародних турнірів з футболу.

Крута фотозона – позначайте на ваших фото @mistokvitiv та ставте хештег  #літнійрозігрів – найяскравіші літні фотографії опублікуємо у нашому профілі в Instagram!

Фуд-корт зі смачними снеками та безкоштовною солодкою ватою для дітей. А також багато сюрпризів та подарунків від партнерів фестивалю!

Ми підігріли ваш інтерес? Тоді 1 червня чекаємо на вас у спортивній формі та зручному взутті у парковому кварталі «Місто Квітів»!

Коли: 1 червня, з 12:00 до 15:00

Де: вулиця Тираспольська, 60

Вхід вільний!

Реєстрація за посиланням:  http://bit.ly/2HymRzL