Події

Поринь у світ Джуманджі на Даринку!

Захоплива пригода за мотивами улюбленого фільму Джуманджі чекає на відвідувачів маркет-моллу Даринок з 12 по 13 червня!

даринок

У ці вихідні захоплива анімаційна програма з яскравими персонажами Джуманджі відбудеться з 13:00 до 19:00 на головній сцені маркет-моллу. А з 13:30 по 18:30 будьте обережні, адже на вас чекає парад Динозаврів, який буде проходити по всій території Даринку.

А щоб маленькі гості відчули себе справжніми героями Джуманджі потрібно виконати прості дії – нанести тематичний аквагрим та відвідати майстер-класс  с виготовлення тотемних браслетів.

Безкоштовна солодка вата підсолодить сімейні розваги, а от найпростіший спосіб опинитись в епіцентрі магії — відвідавши кріо-шоу, яке відбудеться о 15:00.

Скучили за концертами? Тоді вам точно сподобаються виступи неймовірно запальних кавер-гуртів. У суботу з 13:00 по 16:00 для вас виступатимуть Marys Band, а з 16:00 по 19:00 — Mozart Duo. У неділю чекайте на EltonClapton з 13:00 по 16:00, а з 16:00 до 19:00 — Mohito Band

Вхід на територію маркет-моллу Даринок вільний!

даринок

Цього літа для відвідувачів маркет-моллу Даринок діє чудова можливість – відвідати 2 парки розваг Summer Park та Fly Park за ціною одного. Просто купуйте квиток та заряджайтесь драйвом на чисельних водних гірках, батутах та інших атракціонах у найбільших розважальних парках столиці.

Детально з програмою розваг можна ознайомитися на сторінках наших соціальних мереж Facebook та Instagram.

Чекаємо на вас у маркет-моллі Даринок, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1.

  • Алинка

    Смотрела одноименный фильм. Будет инетересно, как детки справятся))