Події

Днями відбудеться онлайн-концерт — презентація проєкту “Співанкограй”

“Співанкограй” — це унікальна збірка сучасних українських пісень до свят для дитячих творчих колективів шкіл, дитсадків та позашкільних закладів!  

співанкограй

Проєкт «Співанкограй»

Цінність традицій повинна підтримуватися сучасною інтерпретацією. Саме тому композитор та автор текстів Борис Таршис та саунд-продюсер Валерій Лихачов (AV Sound) вигадали створити сучасні українські пісні для всіх дитячих свят.

Ідею підтримав Український культурний фонд, завдяки чому з’явився безпрецедентний за змістом альбом “Співанкограй”, тексти та музику якого завантажили вже майже 4000 разів.

Такі цифри надихають і говорять про необхідність подальшої та ще потужнішої промоції надбань проєкту!

Так народилася ідея відкритого стріму — презентаційного онлайн-концерту “Співанкограй”. До програми увійдуть всі десять пісень проєкту «Співанкограй», а ведучою презентації стане одна з учасниць проєкту — популярна співачка та теле- й радіоведуча, педагог ансамблю «Зернятко», заслужена артистка України Анна Заклецька — ведуча заходів, телевізійна та радіоведуча.

співанкограй

Коли? 

Тож, саме 26 грудня 2020 року, напередодні новорічних свят, відбудеться новорічна онлайн-презентація проєкту «Співанкограй». Масштабом на всю Україну, та, може, й на весь світ, бо запрошені навіть представники українських діаспор. 

Маленькі “Зернятка”, юні вокалісти, що долучилися до створення альбому, з усіх сил готуються до презентаційної події проєкту.

Трохи історії

Коли задум проєкту тільки зароджувався, нагальна необхідність у піснях, під які могли б створюватися номери на шкільних святах, вже стояла відверто гостро. Проте глобально зсунути це питання з місця поодиноким творчим керівникам, вочевидь, було не під силу. 

Тож при підготовці святкових програм продовжували використовуватися пісні з радянським відлунням, або глибоко народні, розуміння яких ще бракує більшості дітей. Не можна ігнорувати той факт, що сучасні діти слухають пісні популярних зірок шоу-бізнесу, дивляться телевізор та YouTube, і хочуть переспівувати мелодії, які чують, переймати їхню ритміку, бути схожими на зірок, яких вони бачать у кліпах. Діти завжди диктують власну філософію, хотіли б ми цього, чи ні, вони природно трансформують життя, коли насичуються сьогоденням. І дорослі повинні допомагати цьому процесу тривати якісно. 

Дитяче сьогодення — це школа чи дитсадок, це розвиток у творчих гуртках тощо. І брак сучасних пісень, які б дозволили фантазувати та створювати новий контент на свята десятиліття був центральною проблемою, яка підіймалася дорослими зрідка й у вузьких колах. 

співанкограй

Тож абсолютно крута ідея Бориса Таршиса та Валерія Лихачова щодо створення альбому “Співанкограй” відкриває дітям можливість творити у сучасному руслі, асоціювати себе із сучасною українською культурою.

Альбом “Співанкограй” побачив світ 30 вересня. На офіційному сайті повністю безкоштовно викладені до завантаження як самі пісні, так і окремо музика й  тексти, та навіть ноти для того, аби музичні керівники могли повноцінно акомпанувати під час свята. Альбом записаний на сучасних студіях, у яких свої пісні пишуть зірки.

Альбом створений у партнерстві з популярними українськими співаками. Ідею проєкту підтримали та заспівали разом з дітьми та для дітей: Марія Бурмака, Наталя Могилевська — Народні артистки України, Cоня Сотник, Тоня Матвієнко, Анна Заклецька, Оля Цибульська, Олександр Павлік, Іван Леньо з «Kozak System», Катя Chilly, Віктор Бронюк з гурту “ТІК”.

співанкограй

Це перший проєкт, що об’єднав безліч діячів сучасної культури: зіркових виконавців, дитячий колектив, музикантів, що на волонтерських засадах зробили створення “Співанкограю” можливим! 

До активної участі у організації онлайн-концерту радо долучилися й хлопці з Ukrainian Main Stream: однієї з найбільших в Україні стрімінгової платформи. 

Зараз ведуться перемовини з зірковими учасниками щодо участі у онлайн-презентації, всі намагаються запланувати свої графіки так, щоб бути присутніми на заході.

Велика команда “Співанкограю”, кожен, хто дотичний до підготовки заходу — “Співанкограй — онлайн” — щиро запрошує кожну родину, кожного вчителя, кожну дитину долучитися до перегляду концерту, який відбудеться 26 грудня о 16:00!

Треба лише увійти за посиланням на офіційну сторінку проєкту “Співанкограй” https://fb.me/e/j8GpYDisM та долучитися до перегляду. 

Коментувати та підтримувати виконавців. 

зернятко

Та всім разом слухати сучасну мелодійну ритмічну українську музику, підґрунтям для створення якої стали сучасні українські цінності у поєднанні з глибинними традиціями та ритмікою національної культурної спадщини. 

“Співанкограй” — об’єднує!

Більше про проєкт: на http://spivankogray.com