Події

Проект «Любов до себе» (ФОТО)

Ми так часто критикуємо самих себе і свою зовнішність, так часто не любимо те, що бачимо у дзеркалі, настільки сильно закриваємося від світу, що іноді це переходить усі межі. Адже наш погляд, наше ставлення до себе формує соціум та загальноприйняті, створені натовпом, норми.

любов до себе

Але найголовніше те, що вся ця нелюбов і невіра в свою красу призводить до того, що в певний момент наше тіло відмовляється бути здоровим. Наші думки, радощі, страждання впливають на нього. І тоді виникають хвороби – різні, виліковні та ні, зокрема мова йде про онкологію. Кожна хвороба – це думки про погане, це байдуже ставлення до свого тіла.

любов до себе

«Здоров’я людей залежить не тільки від державної політики в галузі охорони здоров’я, а й від кожної конкретної людини. Цим проектом ми хотіли донести важливість профілактичної медицини, як виявлення та усунення факторів, які призводять до розвитку захворювань. Цей етап профілактики більшою мірою залежить від політики, яку веде держава стосовно здоров’я нації і перше завдання — формування у людей, особливо у дітей та підлітків, прагнення до здорового способу життя. Коли система направлена лише на лікування і в ній відсутнє розуміння необхідності профілактики, ми втрачаємо надію на існування здорової нації. А отже, за своє здоров’я ми повинні боротися самостійно!» — зазначила Тарасенко Олеся, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine, виконавчий директор Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів, віце-президент IDIP.

любов до себе

Проект “Любов до себе” – це 6 українських жінок різного віку  та статусу. В результаті ми маємо 12 фото, на яких зображено красу жіночого тіла.  В фотосесіях були використані квіти, рослини, тканини, мережива, якими автор підкреслив витонченість частин тіла та шкіри. Кожне фото – це неймовірна історія. Автор та ідея проекту – Еліна Преснякова, архітектор, дизайнер, інноватор, власниця фото-студії Invisible. Еліна перемогла в великій кількості конкурсів як архітектор, дизайнер, вона сама розробляє візерунки на шовкові тканини.

любов до себе

Організаторами проекту виступає 1-й блог-журнал України Lucky Ukraine в особах його засновниці Олесі Тарасенко. Lucky Ukraine – це ресурс, що розповідає про цікавих людей та заходи, а також створює свої заходи «від самих маленьких для самих маленьких до дуже великих для VIP-аудиторії» та організовує іміджеві заходи та вечірки на замовлення (наприклад, показ колекції прет-а-порте від співачки Тані Брянцевої, презентація арт-проекту художниці Тетяни Самохіної, відкриття житлового комплексу Urban Ranch та ін.).

Головними партнерами проекту є творча група “Виключно звичайні”, що спеціалізується на різноманітних соціальних проектах.

любов до себе

Презентація виставки відбулася 29 жовтня 2016 року в Кіберклініці Спіженко, яка не лише лікує інноваційними методами онкологію, а й активно виступає за профілактику та ранню діагностику цього захворювання.

Пригощало гостей Кафе I Live Café, яке спеціалізується на вегетаріанській здоровій їжі. Ведучі презентації – Лара та Євгеній Мазури.  Відбувся розіграш подарунків від партнерів та музичні виступи від співаків Лєнари, Rossinskaya, DARinA. На презентації кожен бажаючий зміг перевірити свої родинки на ризик онкологічного захворювання, пройти гемологічне тестування та визначити свій біологічний вік. Під час презентації відбувся аукціон фотографій проекту, всі гроші з якого були передані Донцовій Наталії, яка через лікарську помилку вже 18 років не може встати на ноги.

любов до себе

Організатори проекту висловлюють велику подяку всім партнерам проекту:  Журнал Ukrainian People, Компания ООО «АРТЛОГИСТИК», Institute of diplomacy & international partnership, Римма Аллямова в Украине, Органічна косметика Beauty&Eda «Король Крем», Студія депіляції Budi Basa, Жіночий проект Woman Hub, Компанія Rain Ukrainе , Центр інноваційної медицини I-MED, ЖК Urban Ranch, Дизайнер Anna Sorel, Адвокатське бюро Дмитра Олександрова, Boyko Beauty School, TURCOFFEE, Медіа-партнери: Перший блог-журнал України Lucky Ukraine, Журнал Зеркало моди, Журнал CosmoLady, Інформпортал Klyonze, Holiday Tuse.

любов до себе

Також вдячні фотографам Зинченко Євгену, Рукобратській Ілоні, Рибка Олександру, Човган Тетяні, які висвітлили наш захід.