Події

Race Nation Kids: 15 травня в Києві відбудеться масштабний забіг з перешкодами для дітей

15 травня на мототреку Пирогово в Києві відбудеться спортивний захід для дітей – Race Nation Kids. Забіг з перешкодами пройде в рамках традиційних масштабних забігів Race Nation.

Race Nation Kids

Для дітей 7-13 років команда організаторів підготувала один кілометр спеціальної спроєктованої траси, включаючи 10+ перешкод. Головне завдання юних чемпіонів – самостійно дійти до фінішу. Однак батьки можуть не хвилюватися – їм дозволено супроводжувати дітей, а вздовж усієї дистанції додатково будуть розміщені волонтери, які зможуть допомогти маленьким спортсменам.

Підтримати свою дитину, а також самостійно взяти участь в Забігу 15 травня зможе і дорослий. Позаяк захід розрахований і на новачків. Боротися за лідерство в змаганнях вони зможуть, обравши дистанцію 3 км і 15+ перешкод. Для досвідчених спортсменів діє пакет ELIT, який за складністю проходження максимально наближений до європейських стандартів.

Race Nation Kids

Очікувана кількість учасників першого заходу у 2021 році становить близько 2000. Любителі екстриму з усіх куточків України будуть випробовувати свої сили й витривалість на оновлених перешкодах, серед яких одна з найекстремальніших – каскад.

Крім того, на забігах Race Nation безпеку і якість проходження траси й всіх перешкод завжди контролюється суддею, маршалом і командою організаторів. З огляду на карантин, забіг Race Nation 15 травня пройде з урахуванням всіх стандартів проведення масових спортивних заходів.

Race Nation Kids 

https://racenation.ua/kids-2/

Race Nation

https://racenation.ua/

https://www.instagram.com/racenation.ua

https://www.facebook.com/racenation.ua