Події

Родинний фестиваль «Сімейні зустрічі» відбувся у Києві 2 та 3 червня.

«Сімейні зустрічі»  – свято, організоване за ініціативи української  телеведучої Габріелли Массанги.
Захід пропагує цінності сім’ї, гармонійного виховання дітей та взаємоповаги один до одного. Фестиваль має на меті формувати культуру родинного відпочинку.
Тож протягом двох днів на території аутлет-містечка «Мануфактура» гості насолоджувалися активними іграми та цікавими майстер-класами від івент агенції «Joy-Joy».
Також дітлахи могли завітати до містечка професій «KidsWill», побачити яскраве шоу театр на ходулях «Liumanov Show», дитячі покази мод від модельної агенції «LolaKIDS MODELS» та дизайнерів Miniboss, SeeArsi і Leggerò Pennino.
Крім того, гості фестивалю могли  відвідати мотивуючі та надихаючі Open talks з письменницею Анною Богінською, чемпіоном світу та Європи з греко-римської боротьби Жаном Беленюком, бізнес-тренером Віталієм Біхуновим, «Міс Україна-2007» Лікою Роман та дизайнером і  художницею Ольгою Дворянською.  Однією з родзинок на заході 3 червня стала видовищна демонстрація від учнів Федерації рукопашного бою «СК РУКБО».
Всі, хто любить слухати музику і танцювати, насолоджувалися музикою Ілларії, Євгена Хмари, Лори Суперфін, родини Білоножків, Алли Кудлай з родиною,  Наталії Шелепницької, Андрія Кіше, Жені Фокіна, гурту «Діти-Фрістайл»,  Альони Шарун,  Аnna PETRAsh,   Андрія Бойко, Ніно Басилая, Арсена Шавлюка,  продюсерського центру «PARADIZ» та дитячих колективів «Міленіум»  та «Brilliant» .
Хедлайнером фестивалю був Артем Півоваров.
Габріелла Массанга: «Крім організації яскравого шоу, одним із наших завдань було привернути увагу до проблем дітей-«метеликів».
Маленькі учасники фестивалю намалювали картину спільно з українським художником Євгеном Лозовим. Ми плануємо її продати, а отримані кошти передати на допомогу дітям з бульозним епідермолізом.
Також на фестивалі ми органзували спеціальну зону зі скринькою, куди всі охочі могли покласти благодійні внески. Таким чином, було зібрано приблизно 5 000 гривень, за ці кошти придбають харчування, антисептики та одяг для дітей-«метеликів».
Ще близько 20 000 від мецената, якого ми залучили, напередодні фестивалю, вже надійшли на банківський рахунок МГО «Дерматологи-Дітям»».
Висловлюємо подяку в організації заходу:
Аутлет-містечку «Мануфактура»
Генеральному теле-партнеру: «5 канал»
Генеральному радіо-партнеру: «радіо П’ЯТНИЦЯ»
Благодійному фонду «SOS», освітній компанії «Study.ua», дитячій IT академії Contakt, інтернет-магазину продуктів «Natura», дитячому магазину «New Life», торговому дому «Поляков», студії танців «Артур Мюррей данс», інтернет-магазину квітів «UFL».
Фотографи заходу: Ольга Бурцова та Валентин Стрельцов.