Події

ThinkYoung та Boeing відкрили першу Школу кодування з українськими підлітками-переселенцями у Ґданську

ThinkYoung та Boeing відкрили першу школу кодування за участі українських підлітків. Президент Boeing International сер Майкл Артур, керуючий директор Boeing у Польщі, Рафал Степновський, керівник Центру інженерних технологій Boeing, Ірина Бeлeнко з української команди компанії та засновник і головний виконавчий директор ThinkYoung Андреа Джероса провели сьогодні церемонію відкриття в офісі Boeing у Ґданську. Разом з віце-мером Ґданська Пьотром Боравським вони привітали перший клас учасників школи кодування. 

діти

«Польське суспільство надало неймовірну підтримку людям з України. Я глибоко вражений солідарністю наших польських колег з Boeing зі своїми колегами з України. Проводячи нашу Школу кодування ThinkYoung в офісі Boeing у Ґданську, ми передаємо цю підтримку молодому поколінню. Ми допомагаємо їм здобути навички, необхідні для досягнення успіху, та заохочуємо молодих людей бути зацікавленими у майбутньому аерокосмічної галузі, в якій Польща має таку давню історію», — сказав Артур. 

«Коли ми говоримо про сьогоднішній ринок праці, то розуміємо, що багато професій не існувало 10 чи 20 років тому. Я переконаний, що ця зміна буде відбуватися ще швидше, і теперішні учні будуть виконувати роботу, яку нам сьогодні важко собі уявити. Саме тому так важливо здобувати навички майбутнього і я абсолютно переконаний, що ця програма дуже допоможе», — додав віце-мер Боравскі.

Протягом наступних трьох тижнів у дводенних інтенсивах візьмуть участь групи від 20 до 40 підлітків. Хоча більшість учасників програми є українцями, програма також відкрита для дітей інших національностей. 

Окрім навичок кодування, програма також ознайомить учасників з емоційним інтелектом — компетенцією, яка є не менш важливою в сучасному робочому середовищі. Навчання є 100% безкоштовним. характеризується Інтенсив характеризується інноваційним підходом у неформальному освітньому середовищі, що відповідає реальним потребам як сучасної молоді, так і навичкам, необхідним для індустрії.

«Війна в Україні — це трагедія невимірних масштабів, яка впливає на всі аспекти життя українців. Наша школа кодування ThinkYoung має на меті пом’якшити вплив війни на належний освітній розвиток молодих українців, підтримуючи та покращуючи їхні цифрові та технологічні навички та проектуючи їх на освітнє та професійне майбутнє підлітків. Ми пишаємося семирічним партнерством з компанією Boeing і підтверджуємо нашу спільну прихильність до покращення життя молоді в усьому світі», — прокоментував Джероса.

З 2016 року ThinkYoung та Boeing познайомили з кодуванням понад 900 підлітків. Наразі відбулося 15 випусків Школи кодування по всьому світу.

Школа кодування ThinkYoung є однією з багатьох ініціатив компанії Boeing по залученню громадськості в усьому світі. З 2018 року компанія Boeing інвестувала понад 5,9 млн євро у загальноєвропейські STEM-проекти. 

Компанія «Боїнг» виділила 2 млн євро у вигляді надзвичайної допомоги на підтримку гуманітарних зусиль в Україні. Співробітники Boeing зробили понад 1 млн євро пожертвувань благодійним організаціям, які підтримують постраждалих.

Про Boeing

Як провідна світова аерокосмічна компанія, Boeing розробляє, виробляє та обслуговує комерційні літаки, оборонну продукцію та космічні системи для клієнтів у більш ніж 150 країнах світу. Як провідний американський експортер, компанія використовує таланти глобальної бази постачальників для розширення економічних можливостей, сталого розвитку та впливу на суспільство. Команда Boeing прагне впроваджувати інновації заради майбутнього, бути лідером у сфері сталого розвитку та розвивати культуру, що базується на основних цінностях компанії — безпеці, якості та доброчесності. Приєднуйтесь до нашої команди та знайдіть своє призначення на сайті http://boeing.com/careers.

Про ThinkYoung

ThinkYoung — це перший аналітичний центр, який фокусується на роботі з молоддю. Він був заснований у 2009 році і має офіси в Брюсселі, Женеві, Гонконзі та Найробі. Це неприбуткова організація, яка прагне зробити світ кращим місцем для молодих людей, залучаючи їх до процесів прийняття рішень та надаючи особам, які приймають рішення, високоякісні дослідження щодо умов життя молоді. ThinkYoung проводить дослідження та опитування, здійснює адвокаційні кампанії, пише політичні пропозиції та розробляє освітні програми: на сьогодні проєктами ThinkYoung охоплено понад 800 000 молодих людей.