Події

Оля Полякова у костюмі медсестри, а Дзідзьо – пожежник. Який сюрприз підготували зірки для публіки?

Українська співачка Оля Полякова та музикант DZIDZIO приміряли на себе несподівані образи різних професій. Як вам Оля – медсестра, а DZIDZIO – пожежник?

оля полякова

 дзидзьо

Як стало відомо, артисти знялися у соціальному ролику, присвяченому допомозі онкохворим дітям. Зйомки проходили в супермаркеті. Королева ночі та епатажний музикант приєдналися до благодійної акції «Мене це стосується, а тебе?» разом з двома фондами: «Таблеточки» та «АТБ». 

Фото Олі Полякової, зображене на благодійній шоколадці, і фото Дзідзьо на чайних пакетиках, закликають приєднуватися до допомоги дітям. Шоколадка за 7 гривень, пакетик чаю за 5. Товари можна придбати на касах супермаркетів АТБ по всій Україні з 1 листопада по 15 листопада. Усі кошти від продажу благодійного шоколаду і чаю, фонд «АТБ» направить на лікування онкохворих дітей – підопічних фонду «Таблеточки». Крім цього, в акції беруть участь товари партнерів зі спеціальним цінником. 

“Щоб допомагати дітям, не треба бути зіркою. А допоміг – то ти вже зірка!”, – сказала Оля Полякова. 

Добрі справи від Полякової 

оля полякова королева

“Коли хворіють діти, мене це стосується!”, – розповідає співачка. – “Я без вагань погодилася підтримати благодійну акцію, адже маю власну історію боротьби з цим недугом дуже близьких мені людей. Я розумію, як це важко, і бути небайдужими один до одного — мета кожного. Купуючи шоколад, ви наближаєте дітей до одужання. Я впевнена, що від такого шоколаду ви ніколи не погладшаєте, бо вам будуть зараховуватися добрі справи, а калорії тільки дітям!” – говорить Оля.

Передбачення від DZIDZIO

дзидзьо

“Цей чай не лише зігріє вашу душу та тіло в холодну мокру осінь, а ще й допоможе врятувати онкохворих дітей. Кожного, хто придбає, чекатиме приємний сюрприз. Всередині ви знайдете передбачення від мене. Ставте питання, які вас хвилюють, і знаходьте відповіді на них під обгорткою, які підіймуть вам настрій!” – зазначив DZIDZIO.

Артисти закликають купувати благодійні товари і ділитися своїми добрими справами та передбаченнями у соцмережах з хештегом #Мене_це_стосується_А_тебе. 

оля полякова

дзидзьо

Це не всі сюрпризи, Оля Полякова і DZIDZIO запустять всеукраїнський флешмоб, який “розірве” інстаграм, – обіцяють артисти. 

Мене це стосується