Події

Скоро у Києві відбудеться найбільший в Україні фестиваль аматорського театру!

Другий фестиваль українського аматорського театру «День театру» 12-13 травня збере понад 70 самодіяльних театрів, більш ніж 700 акторів з 30 міст України! Як отримати абонементи, можна дізнатися тут. Шість столичних театрів прийматимуть вистави фестивалю: Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, Київський академічний «Молодий театр», ТЮГ Київського академічного «Театру на Липках», Київський театр «Золоті Ворота», Український малий драматичний театр і Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського Національної оперети України.

фестиваль театров

Фестиваль відбудеться за підтримки Національної спілки театральних діячів України та Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради.

Фестивальна програма передбачає конкурсний показ театральних вистав без обмежень театрального жанру в номінаціях, відповідно до видів театрального мистецтва: драматичний театр, музичний театр, хореографічний театр. В програмі заходів фестивалю: проведення театральних практикумів, майстер класів, круглих столів, творчі зустрічі з театральними діячами. Журі фестивалю складається з визнаних професіоналів, серед яких Віталій Малахов, Віктор Гирич, Ганна Липківська, Андрій Білоус, Ольга Семьошкіна, Алла Рубіна та ще п’ятнадцять відомих діячів культури та театрального мистецтва України. Відкриття фестивалю передбачається провести 12 травня 2018 року на площі І. Франка. Вистави учасників фестивалю транслюватимуться в прямому ефірі на інтернет каналі ПІКУТВ (Першій інтернет канал України) – www.picutv.com з проведенням он‐лайн голосування на «Приз глядацьких симпатій».

В Україні театральне аматорство набуло широкого розмаху, а за різноманітністю, масовістю, активністю не має аналогів в Європі. Таке поширення мистецької практики в суспільстві — яскраве свідчення значного культурного та інтелектуального потенціалу України, формування єдиного культурного простору. У майбутньому фестиваль планує залучити аматорські театри з різних країн та перетворити Київ на кілька днів у мистецький простір, у який будуть залучені сотні колективів, тисячі учасників та майже всі театри столиці.

Генеральний медіа-партнер – телеканал Прямий, Головний інфопартнер – Обозреватель (CityOboz), Спеціальный інфопартнер – Maxxi TV, інфопартнери: журнал і портал PEOPLE IN, портал міста Києва 44.ua, кращий жіночий портал MAMAWOW.

Промо-партнер: промоушен і продакшен STUDIORAR.