Події

За порадою до Миколая: відкрилася офіційна резиденція S Миколая в центрі Києва

13 грудня на великі екрани України виходить сімейна комедія «Пригоди S Миколая», головні ролі в якій виконали телеведуча Марія Єфросиніна та український богатир Василь Вірастюк.

резиденция святого николая

А вже 10 грудня герой нового фільму ожив за допомогою компанії «BIG HAND FILMS» спільно з «Укрпоштою» та «Світоч»: на головній площі столиці відкриють офіційну резиденцію СуперМиколая.

Українці добре знають, де мешкають іноземці Дід Мороз та Санта Клаус, а як живе рідний Святий Миколай ще донедавна було секретом. Тож це слід виправити. Урочисте відкриття офіційної резиденції СуперМиколая відбулося 10 грудня біля Головпоштамту. І з того моменту новорічно-різдвяні свята в Києві стартують.

На заході були присутні зірки новорічної комедії: актори Марія Єфросиніна та Василь Вірастюк, режисер стрічки Семен Горов та продюсер Марія Каель.

«Відкриття резиденції та вихід фільму розпочинають нову епоху – епоху Миколая як головного українського героя зимових свят. Санта Клаус, як і Дід Мороз, – герої не нашої культури. Українським дітям потрібний національний символ, на якого вони чекатимуть та якого любитимуть. У резиденції вони зможуть зустрітися з ним, розповісти про свої бажання, отримати подарунок та пораду від Миколая», – розповідає продюсер фільму Марія Каель.

У резиденції постійно працюватимуть Супер Миколай та його помічники – янгол і цар. З ними можна буде сфотографуватися та отримати святкову фотолистівку на згадку. Листівку можна надіслати близьким та родичам одразу з резиденції.

Також відвідувачі резиденції отримають солодкі подарунки від «Світоч» – офіційного шоколаду S Миколая.

Святкове відкриття відбудеться в Києві за адресою: вул. Хрещатик, 22, Головпоштамт.

Резиденція працюватиме з 10 по 19 грудня:

  • з 13:00 до 20:00 у будні;
  • з 12:00 до 20:00 – у вихідні.

Організатори переконані, що перегляд стрічки «Пригоди S Миколая» та відвідини його резиденції мають стати новою українською різдвяною традицією.