Події

Свято жіночності та краси у місті Біла Церква

Яскрава Весна! На неї чекають усі, мріють про найкраще та сподіваються на диво. А мрії у кожного з нас свої, чи не так? Хтось мріє про особисте та маленьке, хтось — про велике та важливе. А є неймовірні люди, що об’єднують добрі відкриті серця та створюють справжню казку!

З весною в серці

Наприкінці зими в Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви та колективу громадської організації «Ми – особливі» народилась не дуже смілива, але благородна і гарна ідея: подарувати свято чарівності, ніжності та краси жінкам, які іноді забувають про себе, бо головним їх бажанням є здоров’я власної дитини. Матусі дітей з особливостями розвитку та вадами здоров’я, виховуючи малечу, усе життя присвячують найдорожчим. І вони, як ніхто інший, заслуговують на увагу та здійснення бажань. Підтримати цих сильних духом жінок, підкреслити їхню жіночність та красу і надихнути їх рухатися вперед та жити в гармонії з собою — саме з такою метою напередодні Свята Восьмого Березня і у Білій Церкві відкрилась фотовиставка «З Весною у серці»!

З весною в серці

Як зазначає заступник директора Агенції стратегічного розвитку Білої Цервки Оксана Сахарова: «Наше місто дуже багате на відкритих, щирих, чуйних та добрих людей! Вони непомітно, але завжди поруч, а їхнє плече крепке і надійне. Це може бути міцне чоловіче, а може бути й ніжне жіноче, і я радію, що у моєму житті є такі люди. Тому готуючи новий благодійний проєкт, я була впевнена, що нам все вдасться!»

З весною в серці

Фотографи, візажисти, перукарі, салони урочистого вбрання, квіткарні та фотостудії — у цій добрій справі об’єдналися понад 40 фахівців! Результат перевершив найсміливіші сподівання та наразі усі охочі самі можуть переконатись, наскільки чарівними бувають жіночі посмішки, настільки легкий настрій та весняні барви личать головним героїням весняних перевтілень!

З весною в серці

Своїми враженнями від участі у проекті з нами поділилися декілька його чарівних учасниць.

Любов Курінна, член ГО «Ми — особливі» та мама шестирічного хлопчика Антона: «Для мене це перший досвід у фотосесії! Трішечки хвилювалась та подумала: така гарна ідея — провести час у колі друзів, будуть на згадку світлини та емоції. Але я навіть не могла собі уявити, якого масштабу набере цей захід. Скільки добрих та чуйних людей! Велика команда, що подарувала нам справжню казку! Я хочу подякувати всім та кожному особисто, бо ви неймовірні!»

З весною в серці

Ніна Камінна, керівник ГО «Ми — особливі», мама 11-річного хлопчика Тихона: «Я отримала неймовірне задоволення під час фотосесії. Море уваги і тепла, гарна зачіска, професійний макіяж, вишукана сукня роблять з кожної жінки королеву! Проект дав нові радісні відчуття себе, добавив впевненості, та бажання змінюватися. Найкращий подарунок до свята весни в житті!»

Одна з організаторів проекту ІринаТокарчук теж поділили з нами своїми думками: «Ідея про участь в подібному проекті була давно. Тому, коли познайомилась з Л.Курінною та дізналась про ГО «Ми-Особливі», погодилась одразу на цей фотопроект. Я-фотограф і планувала фотографувати всіх сама)) Коли дізналась, скільки охочих прийняти участь в фотосесії — зрозуміла, що потрібна підтримка моїх колег. Я приємно вражена, що в нашому місті так багато чуйних та щирих людей. Майже всі, кого я просила про допомогу — відгукнулись! А коли до нас приєдналась Оксана Сахарова, то зрозуміла, що буде щось сміливіше та масштабніше, ніж я думала).. Окрім фотосесії з»явилась ідея зробити ще й фотовиставку в місцевому театрі….Завдяки спільним зусиллям багатьох небайдужих та щирих людей, наші мрії здійснились)… Я дуже рада, що ми подарували матуся, які виховують діток з інвалідністю, трішки радості та позитиву. Адже в них є «весна в серці»!»

З весною в серці

Фотовиставка триватиме до 14 березня у Київському академічному музично-драматичному театрі ім.Саксаганського. Вона працює у фойє закладу та має вільний вхід для усіх бажаючих.
Біла Церква запрошує до свого міста!

А добрі справи не мають меж та географічних кордонів. Бо весна крокує планетою, посмішки прикрашають обличчя, а щирі серця відкриваються назустріч гарним ідеям та справжнім дивам.

З весною в серці

Запрошуємо, відкривайте свої серця для добрих справ!

З весною в серці