События

Соломія Вітвіцька розповіла, як пережила розлучення

Як обжилась у новій оселі, ведуча Вражаючі історії ТСН Соломія Вітвіцька розповіла та показала у ексклюзивному сюжеті ЖВЛ. Квартиру телезірка орендує від осені 2020-го року, відколи роз’їхалися зі своїм колишнім чоловіком Владом Кочатковим. Спільну квартиру екс-подружжя продали та порівну розділили кошти. 

Соломія Вітвіцька

Соломія вже встигла облаштувати орендовану квартиру своїми речима. Влад допоміг з переїздом. Обжилась швидко, та зізнається: “Є багато речей, до яких я не звикла. Не уявляла, скільки коштує комуналка і як її оплачувати. В мене може раптово закінчитися інтернет”. 

Від думок про розлучення Соломії допоміг відволіктись щільний графік. Крім побутових справ, побільшало і робочих. Окрім денних новин ТСН, телезірка стала ведучою проекту Вражаючі Історії ТСН, прем’єра якого відбулась нещодавно на каналі 1+1. Тому, щоб встигати все зараз працює практично без вихідних. 

Соломія Вітвіцька розповіла про розлучення

У сюжеті Вітвіцька вперше розповіла про подробиці розлучення. “Коли ми вперше заговорили про версію розлучення — плакали обоє. Не уявляли як це жити один без одного”, — зізналася Соломія. Понад рік пара намагалася врятувати стосунки за допомогою психолога. Та у вересні 2020-го саме Соломія ухвалила доленосне рішення. “Це не було так, що я побила тарілки. До цього кроку ми підходили як дорослі, виважені, свідомі люди”. 

Саме розлучення Соломія переживала не так просто, як могло здатися з її коментарів журналістам. Насправді, було боляче. “Коли я зрозуміла, що ми подаємо на розлучення, я плакала. Бо це важко”. За іронією долі, першу дату розлучення Соломії та Владу поставили напередодні одруження молодшого брата телезірки Северина. Та Влад забув паспорт, і дату знову довелося переносити. Тоді вже екс-подружжя зробили останнє селфі в РАГСі, якими ексклюзивно поділилася з ЖВЛ. Все робили настільки тихо і мирно, що навіть друзі  ні про що не здогадувалися. Вже наступного дня у новому статусі телезірка відправилась до подруги у США. 

Соломія Вітвіцька розлучення

Новиною про розлучення телеведуча поділилась з усіма тільки через 2 місяці. 

На жодне побачення після розлучення ще не ходила. Але точно знає, якого чоловіка хоче зустріти. “Це має бути сильний чоловік, виважений. Який з розумінням буде ставитися до моєї публічності”. Саме із таким мріє побудувати сім’ю та народити дітей.  

“З роками я стаю виваженішою. І все менше намагаюся проявляти емоції. Як показує досвід — я точно розумію в стосунках важливо менше рухатися за емоціями”. Та коли власні поради знадобляться у нових стосунках Соломія поки що не знає. Чекає, як каже, своєї людини.