Події

«#StopFake»: конкурс для професійних шукачів правди

Сучасний світ дуже зручний! Ще б пак, адже завдяки інтернету нам доступна будь-яка інформація, будь які дані, достатньо просто протягнути руку. Ми легко можемо дізнатися все: від того, як правильно рахувати овець, коли не спиться, до того, в чому полягає теорема Ферма та чому ж вона вважається такою складною. Увесь світ належить тому, хто володіє інформацією! Але якою саме? 

на урок

На шляху до цікавих новин та непересічних фактів нас підстерігають численні фейки, маніпуляції, неправильні трактування подій та просто вигадки. І далеко не всі вони безневинні! А ще інколи вони так ретельно замасковані під правду, що без детального фактчекінгу не розібратися! 

Уміння розрізняти фейки — важлива навичка сучасної людини. І саме тому Освітній проєкт «На Урок» запрошує школярів до мандрівки світом інформації, яка навчить відрізняти фейки від правди! Всеукраїнський інтернет-конкурс «#StopFake» триватиме з 22 жовтня по 25 листопада. На вас чекає багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань, із яких ви дізнаєтеся багато захопливих фактів про інформаційне суспільство та передумови його появи, а також за допомогою яких навчитися розрізняти та спростовувати фейки. 

Готові до захопливого інтерактиву, що допоможе розвинути навички медіаграмотності та критичного мислення? 

  • Що це? Всеукраїнський інтернет-конкурс «#StopFake» (Участь безкоштовна!)
  • Для кого? Учнів 1-11 класів, які прагнуть дізнатися більше про таємниці інформаційного суспільства та спростування фейків.
  • Як узяти участь? Зареєструйтеся на сайті naurok.ua. 
  • Що отримають учасники? Нові знання, дипломи та сертифікати!

Запрошуємо до участі в конкурсі учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти. Після реєстрації на сайті naurok.ua ви зможете одразу розпочати виконувати завдання. І пам’ятайте: переможцями стають усі. Долучайтеся до конкурсу, отримайте безліч цікавої інформації та корисних навичок!