События

Світлана Ройз із видавництвом #книголав проведе зустріч-практикум близькості «Підготовка до дорослішання»

Сімейна психологиня Світлана Ройз разом із видавництвом #книголав 21 грудня о 16:00 в Освіторія Хаб представлять корисну новинку для дітей та батьків «Я сьогодні йду в садок». Це терапевнична ігрова книжка-практикум, яка покликана полегшити процес підготовки та звикання до дитячого садочку. Вона стане першим виданням серії «Добрі дорослішання».

світлана ройс

У рамках події авторка проведе зустріч-практикум близькості «Підготовка до дорослішання» та розповість про:

– те, що саме важливо «вкласти» у дитину для легшої адаптації до дитячого садочка і школи

– особливості адаптації у кожному віці

– близькість і відчуття безпеки, які допоможуть дитині пройти через труднощі 

Дата: 21 грудня, 16:00

Місце: Освіторія Хаб (вул. Московська, 2)

«В цьому році у мене все менше можливості брати сім’ї в терапію і я вирішила випускати «у світ» все більше практичних матеріалів, які б могли стати підтримкою сім’ям з дітьми. Разом з видавництвом #книголав, якому я дякую за довіру, ми починаємо серію книг-практикумів під загальною назвою «Добрі дорослішання» по «складним» темам. Формат книжки «Я йду сьогодні в садок», який ми хочемо запропонувати книжка-гра-терапевтичний практикум. В окремій кишеньці будуть фігурки хлопчика і дівчинки, з якими дитина може себе асоціювати та «прожити» різні ситуації. Те, що проживається в грі, стає більш безпечним досвідом в її реальному житті», – розповідає Світлана Ройз, авторка книжки та сімейня психологиня.

книголав

Завдяки такій інтерактивній книжці дорослі разом із дитиною в ігровій формі проживають всі складні моменти адаптації до дитячого садочка, з якими родини найчастіше звертаються до авторки-психологині: розлука з батьками на цілий день, переодягання, денний сон тощо. Також у книжці є багато корисних порад і практик, здатних не лише зробити адаптацію до садочка легкою та приємною, але й зблизити дорослих із малюками.

Перший похід до садочку – відповідальний період, як для дитини, так і для батьків. Адаптація може тривати від півтора місяця до пів року. У книжці зібрані основні ситуації, з якими дитина зустрінеться у садочку. Також є практики, які авторка використовувала в роботі, вони зроблять процес адаптації легшим та допоможуть батькам ще більше зблизитися з малюком. Новинка «Я сьогодні йду в садок» у формі гри дає змогу «вжитися» в роль, одягаючи, переміщуючи іграшку сторінками книжки.

світлана ройс

«Перша книжка серії присвячена адаптації дитини до дитячого садка, і ми разом з дитиною проходимо через багато тем, з якими може виникати напруження і розставання з батьками, і переодягання, і вкладання спати в тиху годину, і похід в туалет, і їжа в дитячому саду. Плюс в книжці я пропоную кілька авторських практик, які використовую вже протягом багатьох років в терапії. Разом з творчою групою ми продумували кожну форму і колір, щоб зробити книжку максимально корисною і відповідною по віку для дітей, які йдуть до дитячого садка. Також я радилася з директорами садочків, щоб не втратити важливі деталі. У кожній книжці серії буде передмова для батьків з важливими підказками. Я бажаю доброго дорослішання дітям і спокою нам поруч з ними», – ділиться Світлана Ройз.

«Завдяки особливому формату гри, діти разом із батьками зможуть максимально просто ознайомитись із усіма проблемами та нюансами, які спікатимуть під час адаптації у садочку. Не менш важливо, що усі ситуації та рекомендації розроблені психологинею Світланою Ройз, яка має неабияку експертизу у цьому питанні. Завдяки появі такої книжки ще більше батьків зможуть підготуватись разом з дитиною до походу в садок», – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Книжка з’явиться доступна для замовлення.