События

Під Києвом пройде турнір по древньому кінному бойовому мистецтву

5 і 6 червня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує всіх долучитися до дивовижного світу кінних бойових мистецтв і відвідати Відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Київська Русь» на Кубок князя Володимира. Також гостей чекає знайомство з історією Київської Русі в справжньому, живому середньовічному місті, музеї та експозиції, прогулянки на конях, смачні страви з багаття, ігри, забави та екстремальні атракціони.

киевская русь

Древній Київ у Князівстві Київська Русь — найбільший історико-культурний комплекс Європи, який не має аналогів у всьому світі. На території понад 20 га відтворюється Древній Київ Х століття в його натуральних розмірах, в масштабі 1: 1. Відвідувачі зможуть не тільки на власні очі побачити шедеври дерев’яної архітектури столиці Київської Русі, а й відчути атмосферу, дух величної епохи.

У Князівстві Київська Русь відроджуються традиційні для України стародавні кінні бойові мистецтва: верхова стрільба з лука, джигітування і середньовічний бій.

Киевская Русь

5 і 6 червня до Древнього Києва з’їдуться найсильніші кінні лучники світового рівня, щоб змагатися у видовищному мистецтві верхової стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на конях на повному скаку.

Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, та в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів. Змагання кінних лучників пройдуть в декількох стилях, які використовувалися в Київській Русі і Азії в часи Середньовіччя. Всі спортсмени будуть одягнені в історичні костюми та легкі обладунки тої країни та епохи, що вони представляють. Обов’язкова умова – використання історичної зброї: традиційних лука і стріл, виготовлених з натуральних матеріалів за стародавніми технологіями.

Конкуренція між учасниками буде жорсткою, адже переможці турніру отримають можливість представляти країну на міжнародних змаганнях.

Киевская Русь

Спортсмени та актори-каскадери виступатимуть у тандемі з кіньми рідкісних стародавніх порід, зібраних з різних куточків світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже вони були привезені до нашої країни в єдиному екземплярі.

Гості можуть підійти до цих унікальних тварин, погладити їх, сфотографуватися і покататися верхи або в екіпажі.

5 і 6 червня на гостей чекає яскрава пізнавальна програма на історичну тематику з кінними виступами, змаганнями таі показовими виступами по володінню древніми бойовими мистецтвами.

Відвідувачі будуть не просто спостерігати за тим, що відбувається на Великому ристалищі, а зможуть стати активними учасниками дійства, взявши участь у веселих і цікавих іграх, конкурсах, слов’янських забавах, запальних хороводах і танцювальних флеш-мобах.

Киевская Русь

Усі бажаючі можуть самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (050) 385-20-35, (044) 461-99-37. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука.

Як завжди, на гостей Князівства чекає калейдоскоп яскравих емоцій від подорожі до справжнього, живого середньовічного міста. Тут кожен може знайти заняття до душі. У середньовічному тирі можна навчитися влучно стріляти з лука і кидати сокири, а в Княжій костюмерній — вдягнути вбрання і амуніцію часів Київської Русі та влаштувати незабутню фотосесію для соц.сетей. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав’яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і зіп-лайн «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. У середньовічних крамницях можна вибрати на пам’ять оригінальні сувеніри ручної роботи.

Киевская русь

На Середньовічної кухні можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на вогні, як за стародавніми, так і за сучасними рецептами.

При бажанні можна продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, залишившись на ніч у комфортабельних кімнатах (при попередньому бронюванні).

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Урочисте відкриття фестивалю о 14:00. * В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

* Краща дорога своїм автомобілем — через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується.

Парк Киевская РусьЦіна квитка: повний квиток для дорослого -250 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 100 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com