Події

Творча група «Виключно звичайні» презентує соціальний арт-фешн-проект «Намалюй мені завтра»

Шановні друзі, запрошуємо Вас відвідати презентацію арт-показ в рамках соціального проекту «Намалюй мені завтра», що відбудеться 07 жовтня 2017 року в ресторані “BARVY” за адресою вул. Мечникова, 3, початок о 17:00. Офіційна частина заходу розпочнеться о 17:30 і триватиме до 18:00.

мода

Головними героями цього проекту є жінки-героїні, жінки, що не здаються, жінки, які хочуть жити. Збиваючись з дороги життя, вони продовжували і продовжують йти далі, падати, підніматися і знову йти, знаходячи в собі сили для боротьби з чумою ХХІ століття – онкологією.

Що ми знаємо про цю страшну хворобу? Про те, як почуваються і чого потребують люди з таким діагнозом? Що таке хімія? Як допомогти пережити найважчі періоди в житті? І як вберегтися?

Нажаль, українці майже нічого не знають про онкологію, а тим більше, зовсім не розуміють, як жити з цим діагнозом, не розуміють, як підтримати тих, хто зараз на етапі боротьби з хворобою. Українці зовсім не знають, що відбувається з організмом під час лікування і як власноруч зробити своє тіло сильнішим. Онкологія лякає і люди обирають мовчання та страх, аніж знання і дію.

Проект “Намалюй мені завтра” – це нестандартний підхід до важкої проблеми. Це творчість і соціальність, це мода і благодійність. Ми понад усе хочемо щоб українці зрозуміли важливість підтримки людей з онко. Показати і донести соціуму, що в більшості випадків, якщо постійно проводити обстеження і підтримувати свій організм, онкологію можна вилікувати або хоча б перевести в стан хронічного захворювання.

Суть соціального арт-фешн-проекту “Намалюй мені завтра” – український дизайнер Наталія Карук шиє жіночий одяг вільного крою, щоб сукні могли підійти на жінок різного розміру. Тканина по структурі як холст.  Всього 11 суконь. Далі ці сукні передаються художникам, які розмальовують їх в своєму характерному стилі. Ніяких умов для нанесення зображення немає, це повністю творчість митців.

В жовтні (місяць боротьби з раком) на презентації проекту ці сукні вдягнуть моделі – жінки, що перемогли або зараз на етапі боротьби з хворобою. Це буде арт-показ під назвою «Намалюй мені завтра». Окрім того ми плануємо соціалізувати цю проблему і провести такі покази в різних містах і з різними моделями.

В програмі презентації проекту на Вас чекає: ведуча заходу – поетеса Ксенія Ланчак і читання її віршів, музична міні-вистава від благодійного театру «Місто сонця», музичний виступ від українських музикантів, урочисті промови від організаторів і партнерів, а також подарунки жінкам – учасникам проекту.

Головною частиною заходу стане арт-фешн-показ жінок-героїнь у сукнях, що є справжніми витворами мистецтва, завдячуючи талановитому модельєр-дизайнеру Наталії Карук і художникам, чиї золоті руки розписували вбрання.

Організатори проекту – соціальна агенція “Виключно звичайні”, що спеціалізується на різноманітних проектах соціального характеру. Наразі організаторами вже реалізовано п’ять всеукраїнських проектів: “Виключно звичайні”, “Краса без меж”, “Любов до себе”, “Батько” та “VIPускники”.

Модельер-дизайнер проекту:

Наталія Карук

Моделі проекту:

Міла Реутова

Ольга Вакула

Олена Яцина

Юлія Балан

Христина Гмирянська

Галина Козяровська

Олена Присяжна

Валентина Рудниченко

Анастасія Хохлова-Некрасова

Світлана Соловйова

Марина Дихтяр        

Художники проекту:

Міла Реутова

Слава Займак

Ярослава Белозор

Лора Селіванова

Анастасія Паскевич

Катерина Молчанська

Тетяна Василенко

Галина Інгула

Євгенія Курдюкова

Сільвестр Стабрила

Тетяна Поповиченко

Партнери проекту:

Благодійний фонд “Омріяна країна”

Соціальний хаб “Eight Social Hub”

Благодійний фонд “Рожева стрічка України”

Громадська організація “Здорове людство”

Онкологічний проект “Cancel-R”

Модельєр-дизайнер Наталія Карук

Провідний український виробник матеріалів для живопису “ROSA”

Професійна декоративна косметика “Colordance”

Професійна косметика для волосся “SUBRINA Professional”

Всеукраїнський фестиваль саморозвитку “RestArt”

Медіа-партнери:

Інформаційне агенство https://journalist.today

*Список медіа-партнерів поповнюється

Пропонуємо інформаційне партнерство на взаємовигідних умовах

Що отримує інформаційний партнер проекту «Намалюй мені завтра»:

  • представлення медіа-компанії під час урочистого заходу зі сцени;
  • ексклюзивне інтерв’ю від організаторів та учасників проекту.

Що ми очікуємо від інформаційного партнера:

  • репортаж або публікацію про проект.

Будемо раді обговорити і прийняти до уваги всі зустрічні питання і пропозиції.

Контактна особа – керівник творчої групи Наталочка Терещенко,

тел. +38 097 886 88 32, +38 066 406 45 64,

natalo4kastudio@gmail.com

http://vykliu4no-zvy4ayni.webnode.com.ua

Проект в Facebook

https://www.facebook.com/events/339069666520319/

Творча група

https://www.facebook.com/vykliu4no.zvy4ayni/

Увага!

Акредитація преси за тел. +38 063 633 52 28 Ванєєва Наталія.  

Шановні журналісти!

В день заходу о 18:00, після закінчення офіційної частини арт-фешн-показу, у вас буде можливість провести інтерв’ю з організаторами, дизайнером і учасниками проекту. Просимо попереджати про ваші побажання відповідальну за акредитацію особу. Таким чином ми зможемо краще організувати процес нашої взаємодії та забезпечити вас необхідною інформацією у зручному форматі. Заздалегідь вдячні!