События

Творці мюзиклу «Ліхтаріус» зняли фільм про залаштунки та розповіли про продовження шоу

26 травня в столичному Caribbean Club Concert Hall відбулася заключна вистава першого сезону сімейного мюзиклу «Ліхтаріус. Історії оживають», який протягом півроку занурював в музичну казку глядачів різного віку. За цей час шоу показали 35 разів, а побачили його більше 5000 киян та гостей столиці.
лихтариус

В кінці сезону організатори вирішили відкрити секрети шоу і випустили фільм «Ліхтаріус. За лаштунками», зйомки якого відбувалися під час підготовки мюзиклу.

лихтариус

Про роботу над створенням першого музичного ілюзіону розповіли натхненниця шоу Олена Коляденко, режисер-постановник Павло Бондаренко, художній керівник Ксенія Осика, продюсери Анастасія Ваганова та Ігор Іллюк, хореографи Катерина Трішина і Ганна Паламарчук, та юні виконавці головних ролей. 

«Виражаємо подяку всім глядачам, які відвідали наше шоу! 35 показів, 34 талановитих артиста, сотні дитячих посмішок і кілограми з’їденого попкорну допомогли дізнатися Києву, що таке музичний ілюзіон. Ми дуже раді, що мюзикл змогли подивитися кілька тисяч людей. Зараз ми пішли в творчу відпустку і плануємо працювати над продовженням шоу: хочемо поліпшити сюжет й постановку, зробити ще яскравіше та масштабніше. Чекайте «Ліхтаріус-2». Буде дуже цікаво!», — поділилася виконавчий продюсер шоу Анастасія Ваганова.

лихтариус

лихтариус

лихтариус

Протягом всього сезону творці шоу активно підтримували добрі ініціативи: їздили з допомогою до дитячих будинків, надавали квитки для сімей з особливими потребами, а також спільно з соціальним проектом «Дивись як чутно» провели серію спеціальних показів вистави з перекладачем жестової мови. Організатори продовжать такі ініціативи в новому сезоні.