Події

У Києві пройшли Медичні пікніки

21 квітня з нагоди Дня сімейного лікаря в Парку Шевченка відбулось свято науки та медицини – Медичні пікніки.

Медичні пікніки

Пікніки зібрали більше 30 учасників, які влаштували інтерактивні зони, де всі гості свята могли долучитися до різних ланок медицини, а близько 10 спікерів розповідали про найважливіші здобутки галузі та найболючіші питання українців.

Медичні пікніки

Вчили надавати першу медичну допомогу, доглядати за ротовою порожниною, розказували про правильне харчування, показували на манекенах будову людського тіла, розповідали про медреформу. Дітей зацікавили наукові фокуси, підлітки слухали про статеві відносини та могли пройти тест на ВІЛ, дорослі поринули у світ медицини та отримали питання на всі свої питання.

Медичні пікніки

Одразу в кількох зонах розповідали про важливість вакцинації. А веселий ведмедик ГО «Батьки за вакцинацію» розважав малечу да дарував гарний настрій киянам та гостям міста.

Медичні пікніки

Головна мета Медичних пікніків — популярно розповісти про доказову медицину, про науково доведені способи лікування, медичні протоколи – тобто, про те, як це відбувається у цивілізованому світі, а також дати можливість пацієнтам ближче познайомитись з лікарями у неформальній обстановці.

Медичні пікніки

Планується, що Медичні пікніки проводитимуться щороку у травні.