События

У Києві відбудеться профорієнтаційний форум для учнівської молоді

24 листопада з 10:00 до 15:00 в НСК «Олімпійський» відбудеться масштабний профорієнтаційний захід — Forum ProProfesii. У Холі Чемпіонів зберуться старшокласники, студенти, їхні батьки та викладачі. Автором ініціативи виступив Київський молодіжний центр.

как выбрать профессию

Під час форуму відбудуться лекції стосовно сучасного ринку праці та пошуку себе на ньому. На учасників чекає огляд ринку праці, аналіз перспектив і можливостей для самореалізації в сучасних реаліях. Професіонали окреслять найперспективніші сфери та необхідні навички затребуваних спеціалістів. Окрім того, можна буде отримати поради щодо отримання профільного навчання в Україні та світі, першого досвіду роботи студентам.

«15 років тому школярі мріяли стати юристами. А нині багато професіоналів у цій сфері просто не можуть знайти роботу. Щоб уникнути такого наслідку, ми й хочемо розказати учням про ті професії, які тільки набирають популярності», — стверджує директорка Київського молодіжного центру Анна Куценко.

Паралельно з лекційною частиною відбуватимуться профорієнтаційні консультації з психологами та кар’єрними коучами. Гості заходу матимуть нагоду записатись до певного фахівця та пройти профорієнтаційний тест. Також учасники зможуть отримати відповіді стосовно питань самоідентифікації, методів визначення власних здібностей та вподобань, а також способи пошуку себе на ринку праці.

На форумі школярі та студенти зможуть особисто поспілкуватись з роботодавцями на виставці вакансій і представниками новітніх професій на демо-зоні. Організатори заходу стверджують, що такий формат роботи налаштовує на відкритий діалог між спікерами та учасниками. Останні у свою чергу зможуть поставити усі хвилюючі запитання й отримати розгорнуті відповіді на них від безпосередніх представників професій та галузей.

Київський молодіжний центр запрошує учнів 8-11 класів, вчителів та батьків, а також студентів. Для участі необхідна реєстрація: goo.gl/SvMwvu. Вхід вільний.

Контактна особа з питань організації та проведення конференції — Карасьова Ксенія, тел. (095) 392 40 01, адреса електронної пошти: karasewa.ok@gmail.com.