События

У ритмі вихідних: на «Даринку» щовихідних жива музика

Маркет-молл «Даринок» запрошує провести затяжні вихідні 12-14 жовтня під ритми live music. У програмі: блюз-рок у виконанні Perfect Strangers, лірика ай-не-не й грузинська романтика від дуету Фрумін&Галайдюк, реггетон від Marcel Gaston Band, а також інтерпретації світових хітів від 7Up, Flame Acoustic і RealFeel.
даринок

У суботу Marcel Gaston Band представить гостям «Даринку» світові хіти таких зірок як Maluma, Luis Fonsi, Daddy Yankee, Nicky Jam, Enrique Iglesias, а також авторські пісні. Гурт відомий своїм виконанням reggaeton – музичного стилю, що виник наприкінці 1990-х років в Пуерто-Рико під впливом реггі, денсхолла і хіп-хопу.

А продовжить атмосферний день живої музики дует Perfect Strangers. Усе найкраще, що було написано і зіграно в світовому блюз-року хлопці знайшли, переосмислили і підносять з новою подачею і енергетикою.

У неділю оригінальні версії світових хітів виконають дуети 7 Up і Flame Acoustic. Останній представить звучання 2-х акустичних гітар у стилях lounge і romantic. Дітлахам теж буде чим зайнятися. О 12:00 малюкам покажуть повчальну казку «Золоте курча» – про те, що потрібно слухатися старших.

Понеділок – день не важкий, адже він вихідний. Для гостей на свято виступлять яскраві RealFeel, а також дует Паші Фруміна й Стаса Галайдюка, які зіграють грузинську романтику і циганське ай-не-не.

Детально ознайомитися з усіма розвагами, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.