Події

У видавництві #книголав виходить книжка відомого кулінарного експерта Євгена Клопотенка

Наприкінці квітня у видавництві #книголав вийде кулінарна книжка Євгена Клопотенка  кулінарного експерта, відомого українського шеф-кухара та фуд-блогера. Збірка рецептів змінить уявлення багатьох українців про страви зі звичайних інгредієнтів, розкаже, як вдосконалити їх подачу та спосіб приготування.
кулінарна книжка Євгена Клопотенка

«Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати» ‒ це авторські рецепти Євгена Клопотенка ‒ реформатора шкільного харчування в Україні, експерта ранкової програми «Сніданок з 1+1» на каналі «1+1», ресторатора, засновника гастромайстерні Confiture та автора сайту klopotenko.com. Робота над книжкою у видавництві #книголав майже завершена. Повне видання гурмани та прихильники кулінарного мистецтва отримають вже зовсім скоро.  

До книжки увійдуть 70 ексклюзивних рецептів, поділених на сім розділів: сніданки, закуски та салати, перші страви, другі страви, страви для дітей, солодкі страви, варення. Корисним доповненням будуть «перехресні рецепти» ‒ з рецептів, що увійшли до видання, кулінар обрав та розробив спеціально готові варіанти страв для особливих обідів та вечерь. Вступне слово та примітки автора мотивуватимуть читачів експериментувати на кухні, створюючи власні шедеври. Ілюструватимуть рецепти яскраві фуд-фото.

«Книга повністю відповідає моїй місії та місії моєї команди ‒ покращити культуру харчування. Головний меседж у тому, що готувати смачно ‒ це просто. Щоб приготувати страву, після якої хочеться жити, не потрібно витрачати багато коштів та часу. І страви, які є у книзі, це доводять. Я хочу, щоб люди навчилися їсти по-іншому та стали, завдяки цьому, щасливішими», ‒ розповідає Євген Клопотенко.

До значної частини рецептів буде додано QR-коди, що вестимуть на їхню відеоверсію, щоб ще більше спростити процес приготування страв, довести, що час, проведений на кухні, може приносити справжнє творче задоволення. Готувати за книжкою Євгена Клопотенка ‒ означає долучитися до справжніх гастроентузіастів.

«Нам у видавництві здавалося дивним, що харизматичний, талановитий Євген Клопотенко досі не має власної кулінарної книги. Я дуже рада, що зовсім скоро цю несправедливість буде виправлено. Кулінарна ідеологія Євгена базується на твердженні, що готувати – легко. Нам вона дуже імпонує, адже може переконати навіть затятих традиціоналістів у тому, що їжа – це доступне мистецтво, а не щоденна рутина», ‒ вважає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав. 

Книжка вже доступна до передзамовлення за посиланням