События

У видавництві #книголав з’явився «Атлас монстрів і привидів»

Видавництво #книголав представляє «Атлас монстрів і привидів», дитячу книгу про міфічних істот та монстрів.

Атлас монстрів і привидів

Атлас поділено на розділи, кожен із яких пов’язаний із певною частиною світу і містить карту всіх істот, щоб читачі бачили, де саме водиться те чи інше створіння. На подальших сторінках містяться описи різноманітних потвор. Деякі з них — це просто стислий переказ найцікавіших фактів, а інші називають точні місця, де бачили монстрів, перелічують їхні основні властивості та підказують, як їх перемогти.  На них можна знайти детальнішу інформацію про місця, де вони живуть, а також легенди та перекази, що їх супроводжують. І нарешті, три спеціальні вставки розповідають про відомих привидів, водяних і міфічних монстрів в Україні. Спеціальні розвороти розробили ілюстратор Віталій Бугара, а тексти підготувала Олена Любенко.

 «Тобі знадобиться вся хоробрість і навіть трішки шаленства, щоб побороти злісних страховиськ, жаских монстрів, капосних привидів або ж спробувати подружитися з деякими більш доброзичливими істотами. Подорож буде складною, але в кінці цієї неймовірної пригоди ти будеш пишатися собою, адже станеш професійним мисливцем на монстрів!», — так говорить Ван Гелсинґ, найбезстрашніший мисливець на монстрів, привидів і вампірів!

«З першого погляду здається, що це розважальна книга, а не освітня. Проте, книга ненав’язливо розповідає про географію та особливості різних культур. Саме через такий цікавий підхід з яскравими монстрами та привидами, яких так люблять діти, вони можуть серйозно зацікавитись знайомством з літературою або міфологією інших країн. Ну і, звісно, з такими смішними ілюстраціями, легко перебороти свої страхи», — коментує Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

Видання уже доступне для передзамовлення і з’явиться у книгарнях протягом тижня.