События

У музеї Кавалерідзе відбудеться унікальна художня виставка «Кольорове коло»

На київському Монмартрі — Андріївському узвозі —  у музеї-майстерні ім. І.П.Кавалерідзе 20 квітня о18.00 годині відкриється незвичайна виставка художників-аматорів «Кольорове коло». Ця подія — захід культурно-мистецького  проекту «Київські історії. Андріївський узвіз». На відкриття виставки запрошені відомі художники, мистецтвознавці.

выставка

Виставка відбудеться у двох виставкових залах музею.  В одному залі буде експозиція робіт художників  дуже мудрого віку  — старші 80років  — люди 20 століття. Вони продовжують активну мистецьку працю. Для них творчість-форма існування, сенс життя, засіб спілкування зі світом. Ці художники ще не виставляли свої твори — це для них певний дебют. Їхні роботи  — це щось неймовірне, особливе, це справжнє  мистецтво.

В іншому залі демонструються твори  юних художників — дітей 21 століття — це їх правнуки,нащадки. Вони тільки  починають пізнавати  швидкозмінний сучасний  світ, з його проблемами та радощами. Та яка б прірва часу не відділяли покоління – висока  гармонія всесвіту символічно відображена в кольоровому колі та чарівна сила мистецтва об’єднує людство крізь часи  в єдину родину.

Виставка працює з 20 квітня по 2 травня за адресою вул. Андріївський узвіз, 21.