События

Арт-перформанс: Телеведучі 1+1 підтримали творчий флешмоб #ИзоИзоляция

Теледучі ранкового шоу Сніданок з 1+1 — Неля Шовкопляс, Руслан Сенічкін, Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, ведучий Сніданок.Вихідний Олександр Попов та ведучі ТСН Соломія Вітвіцька і Лідія Таран взяли участь в карантинному челенджі #ИзоИзоляция та продемонстрували свою інтерпретацію відомих картин.

В мережі з’явився новий челендж #ИзоИзоляция або #artisolation. Його суть полягає в тому, щоб повторити образи музейних картин найвідоміших художників в реальності за допомогою фантазії і підручних матеріалів, а також кольорової гами одягу. 

Заснувала цей челендж Катерина Брудная-Челядінова. Вона пофарбувала бороду чоловіка в рудий колір, одягла на нього капелюх, сфотографувала, поруч розмістила портрет Ван Гога і опублікувала в соцмережі Facebook. Користувачі відмітили схожість між світлинами. Підтримати ідею Катерина запропонувала своїй подрузі Наталії Соколовій. А вже за декілька днів флешмоб #ИзоИзоляция зібрав більше 6000 людей по всьому світу. 

изоизоляция

Телеведучі 1+1 медіа також долучилися до цього карантинного флешмобу. Так ведучий Сніданок з 1+1 Єгор Гордєєв та його колега Неля Шовкопляс відтворили картину Гранта Вуда “Американська готика”, якій вже 90 років.

изоизоляция

Крім того, Єгор Гордєєв спробував повторити портрет Ван Гога.

“Втративши вже п’ятий подарунок на день народження через карантин, до сих пір не відрізав собі вухо і, навіть, не виколов око”, — прокоментував свою світлину Єгор. 

А популярний ведучий Руслан Сенічкін “сховався за яблуком”, щоб відтворити одне із найвідоміших та найзагадковіших полотен бельгійця Рене Магрітта “Син людський”.

изоизоляция

Його колега телеведуча Людмила Барбір приєдналася до флешмобу та зобразила картину Пабло Пікассо “Любителька абсенту”.

изоизоляция

Сніданок.Вихідний теж підтримав мистецький флешмоб. Ведучий Олександр Попов оживив картину Едуарда Мане “Сливовиця” в стилі імпресіонізму. 

изоизоляция

Флешмоб “Картини оживають” підтримали і телеведучі ТСН. Соломія Вітвіцька та Лідія Таран спробували відобразити картину Леонарда да Вінчі “Пані з горностаєм”. 

изоляция

“Карантинні флешмоби затягують”, — зізнається Соломія.

изоляция

“Горностая не було, довелося експлуатувати шиншилу. Із середньовічним вбранням теж не склалось, вийшла вільна ремінісценція на тему світової класики”, — прокоментувала Лідія. 

Нагадаємо, що ведуча Соломія Вітвіцька проводить свій власний флешмоб #КрасивийКарантин. Суть його полягає у тому, щоб публікувати красиві домашні фото в соцмережі Instagram під хештегом #КрасивийКарантин і підтримувати одне одного під час карантину.