Події

Відбулась прем’єра фільму «Майбутній король» та свято для особливих дітей

11 березня 2019 року компанія «Ukrainian Film Distribution» спільно із кінотеатром «Сінема Сіті» провели особливу прем’єру фільму «МАЙБУТНІЙ КОРОЛЬ».

майбутній король

Головними гостями нашого заходу стали особливі діти. Це були вихованці Благодійного фонду «Клуб Добродіїв», Центру трудової реабілітації для розумово відсталих інвалідів міста Києва (Голосіївське відділення), Голосіївського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Громадської організації «Здорове людство», Благодійного фонду допомоги онкохворим дітям «Краб», Благодійного фонду «Діти — наше майбутнє» та Благодійного фонду «Дитинець».

Для маленький гостей о 14:15 розпочалась розважальна програма, де відважний лицар та його друзі навчали їх, як весело та дружно можна побороти усі перешкоди.

майбутній король

А о 15:00 дітей пригостили попкорном, водичкою ТМ Бон Буассон та запросили у зал кінотеатру, де на них чекав сюрприз: на свято завітали зіркові гості, які із задоволенням поспілкувались із дітками та їх батьками та виголосили надихаючі промови.

Своєю присутністю наше свято прикрасили:

Сніжана Єгорова – українська актриса і телеведуча, багатодітна мати та просто прекрасна жінка.

Ольга Шелбі – актриса серіалу «Школа».

Слава Соломка – український актор та телеведучий.

Олена Гончарук – заслужена артистка України, оперна співачка, педагог та Посол доброї волі.

майбутній король

А після, на великому екрані розпочався фільм «МАЙБУТНІЙ КОРОЛЬ» і наші гості поринули у світ чудес.

майбутній король

Усі ці дітки так потребують підтримки, опіки та уваги. Вони відважно борються із хворобами та негараздами, йдуть по життю з усмішкою і вірять у добро. Наше завдання – нагадувати їм про те, що вони сильні і кожен із них – МАЙБУТНІЙ КОРОЛЬ, який обов’язково знайде чарівний меч ЕКСКАЛІБУР та подолає усі перешкоди у своєму житті.