Події

«Вір у Диво»: Благодійне свято до Дня Святого Миколая

У неділю, 17 грудня, у ресторані СНІ Габріелла Массанга в рамках своєї авторської програми «Сімейні зустрічі» влаштувала справжнє свято «Вір у диво» для дітлахів до дня Св. Миколая. Захід відбувся за підтримки дружини Президента України, Голови Благодійного Фонду Порошенка Марини ПОРОШЕНКО.

новый год

новый год

новый год

Ведучим свята був харизматичний та неперевершений В’ячеслав Соломка.

новый год

новый год новый год

У святковій програмі на гостей чекали: зіркові виступи Наталки Карпи, Анжеліки Рудницької, Ілларії, Лори Суперфін, Міли Нітіч, Geizer, артистів ПЦ PARADIZ: Андрія Бойко, группи PARADIZ QREW, группи NEON, вражаюче шоу вiд артистів цирку Кобзов, конкурс янголят від модельної агенції «LolaKIDS MODELS», показ дитячої колекції від українських дизайнерів  «Liza_Kids» ,«Stefanee»,  «TM See Arsi», «Bigu», шокуючий перформанс від ілюзіоніста Таємничий Maks (Менталіст), а також майстер-класи від дитячого розважального центру Kids Will та солодкі подарунки від Святого Миколая для малечі.

новый год

новый год

новый год

новый год

новый год

На святі також були присутні діти з лікарні ОХМАТДИТ разом з головним лікарем Садовяк Іриною Дмитрівною та зіркові гості  Анжеліка Гирич, Володимир Бистряков,  Олег Пінчук, Наталя Шелепницька, Алла  Кудлай, Світлана Білоножко, Світлана Третякова, Оксана Гутцайт, Геннадій Попенко, Андрій Кіше, гості LolaKIDS MODELS та ще багато не менш відомих людей.

новый год

дети

новый год

новый год

новый год

Мета заходу — подарувати дітям справжнє Диво.

Габриэлла Массанга

Напередодні свята, 14 грудня, Габріелла Массанга з Мариною Порошенко, Оксаною Уткіною та українськими зірками  — Катериною Бужинською, Амадором Лопесом та Олегом Серафіном зі студією Rumbero’s, гуртом Open Kids та артистом цирку Кобзов — клоуном Бобою — привітали дитяче відділення токсикології лікарні «ОХМАТДИТ» подарунками та порадували малечі виступами артистів.

новый год

новый год

новый год

новый год

Дітки, у свою чергу, написали листи Св. Миколаю зі своїми побажаннями, які 17 грудня під час заходу «Вір у Диво» виконували  зірки українського шоу-бізу та гості свята.

новый год

Серед відомих зірок, які стали справжніми Миколайчиками та здійснили мрії з листівок дітей, були: Андрій Кіше, Оксана Гутцайт, Світлана Білоношко, Наталя Шелепницька, Наталка Карпа, Анжеліка Рудницька, Оксана Уткіна,  Ілларія, Лора Суперфін  Макс Таємничий та Габріелла Массанга. 19 грудня подарунки були передані дітям в лікарню ОХМАТДИТ. 

новый год

Особлива подяка в організації свята Оксані Уткіній – засновниці, головному редактору журналу LolaKIDS, генеральному директору агентства «LolaKIDS MODELS», організатору Ukrainian Kid’s Fashion Week.

новый год

новый год

Також особлива подяка  меценату Наталії Ткаченко-Ритвіной та  власниці бутіка «Diamond of Love» Галині Старжинській за надані солодкі подарунки для дітей.

новый год

Велика подяка партнерам заходу: «5 канал», «Kids Will», «Kobzov» «Apivita», «Scorpio», «All Travel», «Coca Cola»,  «Technocomax», Ресторану «CHI»

Фотограф свята: Марія Шумська