События

Вихідні з живою музикою на «Даринку»

Жива музика протягом усіх вихідних, турнір з Beyblade, костюмована вистава для дітей про слова ввічливості, ярмарок страв народів світу і вуличний фуд-корт – все це в маркет-моллі «Даринок» 28-29 вересня. 

даринок

Маркет-молл «Даринок» запрошує на атмосферний вікенд з живою музикою. Для гостей будуть виступати професійні музиканти різних жанрових напрямків. 

У суботу з 12:00 до 15:00 на головній сцені запалюватиме кавер-бенд Perfect Stranger, а з 15:00 до 18:00 – колаборація музикантів Marcel Gaston & Estrellas Band. Паралельно з 15:00 до 18:00 для дітвори пройде турнір з гри Beyblade, головний приз якого – оригінальна дзиґа. Участь можуть взяти усі охочі, єдина умова – мати з собою іграшку бей.

даринок

У неділю відвідувачам з малечею варто прийти раніше. З 12:00 до 13:00  їх очікує костюмована казка «Чарівні слова» – про силу слів ввічливості у повсякденному житті. О 13:00 стартуватиме музична програма, її відкриє кавер-гурт Oscar Wild, а з 16:00 до 18:00 продовжить Muse On.

Усі розваги – безкоштовні, місце проведення – зона Wi-Fi.

А як щодо соковитих овочів і м’яса на грилі, запашної випічки та узбецького плову? Можна влаштувати справжній пікнік, адже на вуличному фуд-корті біля 6 входу гості можуть не лише поласувати стравами, але й на власні очі побачити процес приготування.

Детально ознайомитися з усіма розвагами, розкладом та іншим можна за телефоном (044) 461 88 13, на сайті «Даринку» і сторінці в соцмережі Facebook.