Події

Як вітчизняні виробники вдягли 400 000 українців

14-15 травня у київській галереї D12 зберуться понад 250 кращих українських брендів одягу, взуття, аксесуарів. Так найбільший український маркет «Всі. Свої» відзначить свій перший день народження.

всі свої

Святкувати і справді є що: на сьогоднішній день відбулися вже 24 маркети «Всі. Свої», в яких взяли участь 800 вітчизняних виробників.

Святкове відео маркету «Всі. Свої» 

1 рік маркету «Всі.Свої» from Gres Todorchuk PR on Vimeo.

«За перший рік нас відвідали понад 400 000 гостей, ― розповідає організатор маркету Ганна Луковкіна. ― Ми об’єднали виробників із Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Львова, Вінниці, Житомира, Запоріжжя, Тернополя. І їхні товари знайшли свого покупця: за рік українці на «Всі. Свої» придбали 20 000 суконь, 12 000 пар взуття, 7 000 сумок. А вже 14-15 травня ці цифри збільшаться».

Нещодавно «Всі. Свої» вирушили у всеукраїнський тур. Перший виїзний маркет пройшов в Одесі і зібрав понад 30 000 чоловік. На черзі Дніпропетровськ і Харків, тож можна сміливо говорити, що українські виробники об’єднують Україну.

«Маркет привів до нас клієнтів, ― розповідає Вікторія Гурська, співзасновниця взуттєвого бренду Te-Shoes. ― Зараз у нас більше 10 000 підписників на Facebook, із них 2 000 ― це люди, які дізналися про нас на «Всі. Свої». Маркет дає зворотній зв’язок: люди говорять, що їм подобається, чого вони хочуть, а це дуже важливо для розвитку бренду. Раніше ми в основному працювали з індивідуальними замовленнями, але на маркетах зрозуміли, що люди хочуть прийти і купити щось прямо тут і зараз».

маркет

«Всі. Свої» – це гідне оточення: хтось прийшов до іншого цікавого бренду, а між тим звернув увагу на тебе, ― говорить Катерина Сполітак, засновниця бренду сумок VABI. ― Відбувається обмін аудиторією, причому аудиторією гідною, яка цінує не лише те, що це речі українського виробництва, але й їхній стиль, дизайн, ідеї. Маркет об’єднав учасників – ми всі вже як рідні: люди щось разом створюють, відкривають спільні шоу-руми. Це класно!».

До речі, на нинішньому святковому маркеті в учасників і гостей з’явиться ще один простір для спілкування – затишна літня тераса з приємною музикою.

Привітати маркет «Всі. Свої» з днем народження, а заодно подарувати щось приємне і корисне собі і близьким, можна 14 і 15 травня в київській галереї D12 (вул. Десятинна, 12) з 10:00 до 20:00. Вхід вільний. Деталі на сторінці заходу.

У Дніпропетровську «Всі. Свої» вперше побувають 21-22 травня (Музей українського живопису, Червона площа, 5-а), а в Харкові ― 28-29 травня (Fabrika.Space, вул. Благовіщенська, 1).

Деталі на сторінках заходів:
Дніпропетровськ
Харків