Події

Хеппі літо на Даринку: відпочивай та подарунки вигравай!

Любите відпочивати та розважатись? Тоді ви ідеальний кандидат на виграш крутих подарунків від найбільшого батутного містечка столиці Summer Park, який знаходиться на території маркет-моллу Даринок.

Даринок
Цього літа, весело відпочиваючи разом зі своєю малечею у Summer Park, ви можете стати учасником розіграшу неймовірних призів:
— Apple AirPods Pro
— Електросамокат Ninebot E8
— Sony PlayStation 5 Digital Edition

Аби взяти участь у розіграші потрібно:

  • У період з 19 червня по 28 серпня відвідати літній парк Summer Park;
  • Зареєструватись на сайті summerpark.darynok.ua, вказавши: ПІБ, номер телефону та номер штрих-коду придбаного дитячого браслету;
  • Прийти на Даринок 29 серпня, адже присутність під час розіграшу обов’язкова.

Кількість зареєстрованих номерів не обмежена, а отже більше відвідувань збільшить шанси виграти приз. У розіграші бере участь кожний новий зареєстрований браслет від одного учасника, тому не гайте час, а відправляйся гоцати і грати, аби круті подарунки вигравати!

Розіграш та вручення подарунків відбудеться на головній сцені маркет-моллу Даринок о 15:00. Трьох переможців буде обрано за допомогою рандомайзера. У день розіграшу на вас також очікує святкова розважальна програма.


Офіційні правила
розіграшу можна переглянути за посиланням: drive.google.com/file/d/1nvnoMlLhqGvbdcKKpimqTslDfGRNk8ui/view?usp=sharing&hl=en 

Summer Park — найбільше батутне містечка столиці під відкритим небом, яке включає у себе понад 10 розважальних зон, величезний надувний комплекс з лабіринтами та гірками, безліч спортивних батутів, атракціонів, водний футбол та зону з настільними іграми і окремий куточок з розвагами для найменших гостей від 0 до 4-х років. Графік роботи Summer Park: щодня протягом усього літа з 11:00 до 21:00.

Ціни на вхід для дітей в будні дні — 180 грн, у вихідні — 230 грн. Дорослі проходять безкоштовно як супроводжуючі.

Для дітей з особливими потребами та багатодітних сімей вхід в будні дні — 100 грн, у вихідні дні — 150 грн. Для отримання знижки необхідно пред’явити свідоцтво.

Цього літа квиток включає можливість необмеженого відвідування атракціонів двох розважальних парків Summer Park та Fly Park

Детально з усіма активностями, програмою розваг та роботою Summer Park та Fly Park можна ознайомитись за телефоном (044) 461 88 13 та на сторінках соціальних мереж Даринку Facebook та Instagram.

Чекаємо на вас у маркет-моллі Даринок за адресою: м. Київ, вул. Магнітогорська, 1.