Події

Запрошуємо митців взяти участь в унікальному проекті МАЛЮЙ.UA.WAR

Поки йде підступна війна Росії проти України, триває спеціальний проєкт – Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ.UA.WAR!
малюнки дітей
У Києві з 5 березня 2022 року Асоціація з розвитку міжнародних відносин ADRUM під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України організовує Міжнародний Художній Фестиваль МАЛЮЙ.UA.WAR, на якому представлені роботи дітей та дорослих із різних країн про віроломну війну Росії проти України. На фестивалі вже зібрано біля 400 робіт з 9 країн – України, Бельгії, Марокко, Італії, Іспанії, Чорногорії, Ізраїлю, Азербайджану і Канади, географія розширюється. Перш за все, фестиваль проводиться як своєрідна арт-терапія для українців, представлені роботи дітей та дорослих, створені під обстрілами, у бомбосховищах, на шляху до евакуації. Ми також збираємо художні свідчення війни – на фестивалі представлені роботи з різних куточків України, в тому числі і з окупованих територій. Роботи інших країн відображають глобальну світову підтримку України. Фестиваль триватиме, доки триває війна.
Ви можете побачити роботи учасників фестивалю на наших ресурсах:
Ми організовуємо виставки робіт фестивалю прямо під час війни: з 29 червня по 22 липня за підтримки Посольства України в Республиці Корея проводиться виставка у Південній Кореї,
з 2 по 11 листопада пройде виставка в KIC Budo Tomovic” у столиці Чорногорії Подгориці, тривають перемовини з іншими країнами.
З 2 серпня по 8 вересня відбудеться виставка у Києві, в Музеї-майстерні Кавалерідзе (Андріївський узвіз, 21), яка складатиметься з експозиції робіт, присвячених війні та робіт попереднього фестивалю, виставка якого відкрилася 18 лютого і була перервана через війну. Глядачі можуть яскраво відчути різницю між миром і війною, що виражається в роботах, світлі роботи мирного часу підкреслюють біль та жах війни.
Кожний бажаючий може взяти участь у фестивалі, як подати заявку дивіться тут http://adrum.com.ua/maliuy-ua-war-polozhennia/
Фестиваль проводиться під час війни і не має фінансової підтримки (реєстраційні внески, партнерство та спонсорство тощо). Широ дякуємо нашим донаторам, особлива подяка Hack Café – єдиній київській кавярні, яка працює безперервно всю війну. Ваша донація допоможе психологічній реабілітації дітей та дорослих, які постраждали від війни в Україні, організації виставок робіт у різних країнах, а також організаторам та працівникам фестивалю, які весь час перебувають у Києві. Деталі є на сайті.
Фестиваль організован Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушен і продакшен компанією STUDIORAR під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України.