Події

Рекорд у галузі «Мистецтво». Мультфільм «Заврики»

Перший в Україні просторовий повнометражний сюжетний мультиплікаційний фільм з найбільшим форматом зображення у пікселях! Ось-ось ми станемо першими у створенні сюжетної повнометражної анімації найвеличезніших розмірів — студія Green Bean (в перекладі з англійської — Зелена Квасоля) та Мультимедійна галерея A-Gallery є творцями унікального для України та Європи просторового мультиплікаційного фільму “Заврики”.

заврики

Рекорд у галузі “Мистецтво” під назвою “Перший в Україні просторовий повнометражний сюжетний мультиплікаційний фільм з найбільшим форматом зображення у пікселях” буде зафіксовано о 19:00, 8 грудня 2016 року у Мультимедійній галереї A-Gallery, за адресою Київ, вул. Академіка Заболотного, 37, ТРЦ ART Mall.

І знову Українці дивують Світ!

На створення просторової мультиплікаційної стрічки надзвичайних розмірів пішло близько року. Проект був реалізований: співробітниками Мультимедійної арт-платформи A-Gallery, розробниками технології мультипроекторного відтворення відео Компанією Front Pictures та Студією анімації Green Bean Studio. Усі компанії, залучені до цього проекту, є українськими.

Просторовий мультиплікаційний фільм “Заврики” — це добра сімейна історія, кумедна та захоплююча пригода родини динозаврів, що живуть на планеті Земля у період Мезозойської Ери та вивчають стародавній світ разом з глядачем. Сидіти
нерухомо в залі, де розгортаються події, просто неможливо, оскільки загальна площа анімації, що оточує глядачів, складає 875 квадратних метрів (довжина екрану — 250 метрів, висота — 3,5 метра). Рекордний формат відеопотоку — 48548 пікселів на 800 пікселів. За довжиною це приблизно у 25 разів більше ніж стандарт якості HD (1 920 на 1080 пікселів).

Проекція зображення здійснюється одночасно системою потужних відео-серверів та проекторами у кількості 52 одиниць. Тривалість картини 45 хвилин. Загальна площа мультимедійної платформи — 1 400 кв. метрів.

Робота над просторовим мультфільмом почалася 12 грудня 2015 року, а от прем’єра запланована — на 8 грудня 2016 року. Увесь цей час можна вважати періодом роботи над картиною.

Офіційний трейлер

Коротка анотація на просторовий мультиплікаційний фільм.

Заврики: Мама, Тато, Дід, Баба, Донька, Синочок та маленьке Яєчко — це Дино-сімейка, що жила на нашій планеті задовго до людей. Аж раптом Яйце хтось викрадає, і герої відправляються на його пошуки. Вони долають різноманітні перешкоди в небі, на землі, у вогняному підземеллі, під водою та навіть у шлунку древнього динозавра Мезозоя, знайомляться з усіма відомими нам стихіями, їх природою та законами. Діставшись нарешті Яйця, Заврики повертають його до сімейного кола, даючи нашим глядачам вірне уявлення про любов, дружбу та справжні сімейні цінності.

Організатори рекорду:
ТРЦ ART Mall та сучасна мультимедійна галерея A-Gallery, www.artmall.ua
Розробники унікальної технології просторового відеовідтворення Компанія Front Pictures,
www.frontpictures.com
Виробник просторового мультиплікаційного фільму “Заврики” Студія анімації та
відеовиробництва Green Bean Studio, www.greenbeanproduction.com