События

23 жовтня для школярів та педагогів влаштують захід з протидії булінгу

23 жовтня з 11:00 до 15:00 в Українському домі відбудеться інформаційно-просвітницька зустріч «Професіонали майбутнього». Під час заходу обговорюватиметься тема булінгу дітей та підлітків у шкільному та позашкільному середовищі. Організатор зустрічі —Київський молодіжний центр — запрошує до участі учнів та педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Києва.

булінг

Під час заходу відбудеться три лекції-тренінги за участю досвідчених спікерів. Про види булінгу та протидію розповість Олена Мироненко-Шульган, керуючий партнер Адвокатського об’єднання DéFENSE, член Адвокатської ініціативи «СтопБулінг». Далі поговоримо про санкції за булінг, передбачені чинним законодавством. Спікером другої теми стане Ірина Полат, адвокат, член Ради комітету з питань інтелектуальної власності Ради адвокатів Київської області, член Адвокатської ініціативи «СтопБулінг».

На завершення спробуємо протидіяти булінгу у школі завдяки практичному тренінгу на командоутворення. Модератором стане Катерина Довгопола, голова департаменту організації дозвілля та творчості ГО UP:UNIQUE PEOPLE, тренерка з акторської майстерності, емоційної стабільності, ігротехніки та тім-білдингу.

«89% школярів в Україні стикались з проблемою буллінгу. Принаймні так стверджує статистика UNICEF. Можна вважати проблему перебільшеною або надуманою, особливо якщо ви — доросла людина. Та повірте: ми бачимо тільки вершину айсберга», — стверджує Анна Куценко, директорка Київського молодіжного центру.

Київський молодіжний центр запрошує загальноосвітні навчальні заклади Києва до участі у зустрічі.

Звертайтесь до координатора зустрічі — Карасьової Ксенії, (095) 392 4001.