Події

Під Києвом покажуть середньовічну моду

3 і 4 липня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на яскраву шоу-програму «Калейдоскоп історичних костюмів». На відвідувачів чекають театралізований показ середньовічної моди, кінно-трюкові виступи, постановки на історичну тематику, давньослов’янські забави та майстер-класи. А ще прогулянки на конях, смачні страви з багаття і багато цікавого з життя середньовічного міста.

Киевская Русь

Літо в розпалі, значить, саме час виїхати з галасливого запорошеного міста, щоб провести вихідні на свіжому повітрі та дізнатися багато нового та цікавого про життя наших пращурів.

У Князівстві відтворюється історичний центр Києва V-XIII століть, відомий як Дитинець (або Град Володимира) в реальному розмірі, з урахуванням знань сучасної науки. За в’їзною брамою гостям відкриється справжнэ, живе середньовічне місто з монументальним оборонним комплексом «Заборола» (довжиною близько 300 м), Михайлівськими воротами (висотою в 21 м), садибами давніх киян, сторожовими вежами, князівськими теремами і трибунами. А доповнять враження унікальні історичні експозиції на території комплексу.

Киевская Русь

Тут можна відчути неповторну атмосферу Київської Русі, просочену величчю перемог, грандіозністю середньовічних споруд і доброзичливістю мешканців Древнього Києва!

3 і 4 липня в Древньому Києві пройде яскрава шоу-програма «Калейдоскоп історичних костюмів». У ці дні гості побачать найрізноманітніші костюми та військову амуніцію часів Київської Русі: скіфів, римлян, візантійців, вікінгів, угорців, половців, монголів… І, звичайно ж, русичів — від звичайного городянина, ремісника, дружинника до великих князя і княгині.

На завершення театралізованого показу історичної моди гостей чекає незабутня фотосесія з учасниками дійства. Відвідувачі побачать не тільки театралізований парад історичних персонажів, але і «військову моду», і не на подіумі, а «в дії». А крім історичних костюмів глядачам покажуть і традиційну екіпіровку коней.

киевская русь

Адже в ці дні пройдуть театралізовані виступи кінних каскадерів із віртуозного володінню різними видами середньовічної зброї верхи на коні: мечами, списами, сулицями. Вразить гостей унікальне дійство — кінний турнір, учасники якого будуть одягнені в яскраві історичні костюми.

Родзинкою програми 3 і 4 липня стане те, що гості зможуть взяти участь в показі «історичної моди», відвідавши Князівську гардеробну і одягнувшись в середньовічні костюми. Також глядачі побачать виступи кінних лучників: верхи на коні на повному скаку спортсмени змагатимуться у влучності стрільби зі справжніх середньовічних луків. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, але, в той же час, азартне і захоплююче видовище для відвідувачів!

Киевская Русь

Гостей Древнього Києва чекає знайомство з живою колекцією коней рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Представників деяких порід в Україні більше ніде не побачити, адже вони були завезені в нашу країну в єдиному екземплярі. Всі бажаючі зможуть підійти до цих прекрасних тварин, погладити їх, сфотографуватися і покататися верхи або в екіпажі.

У Князівстві можна опанувати древнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників «Князь Володимир». Стати її учнем дуже просто: потрібно звернутися до організаторів в Древньому Києві або зв’язатися по тел. (050) 385-06-14 та (050) 385-20-35. Вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойовим традиціям наших пращурів!

Гості Князівства будуть не просто глядачами. Всі бажаючі зможуть долучитися до веселощів, взявши участь у веселих і цікавих іграх, конкурсах, танцювальних флеш-мобах і запальних слов’янських хороводах.

Киевская Русь

І, як завжди, на території Древнього Києва можна скуштувати смачних страв, приготованих на відкритому вогні, постріляти з лука в середньовічному тирі, викарбувати монету «на щастя», пролетіти на канатному спуску «Політайло» і спуститися зі швидкісної гірки «Змій Горинич». В гостях у знахарки-волхвині відвідувачі зможуть дізнатися про найпотаємніше і скуштувати трав’яних чаїв за стародавніми рецептами. А в середньовічних крамницях можна вибрати оригінальні сувеніри ручної роботи.

Бажаючі продовжити подорож до Середньовіччя можуть залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах (за попереднього бронювання).

* В програмі можливі зміни.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

парк киевская русь

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

* Краща дорога своїм автомобілем — через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com