Події

Сенічкін, Винник і архітектор з Шотландії готують відеопривіти маленьким мрійникам

Найбільший благодійний медіапроєкт країни Здійсни мрію продовжує здійснювати мрії тяжкохворих дітей під час карантину у новому форматі.

Здійсни мрію

У зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції COVID-19 і оголошенням карантину в Україні та світі благодійний проєкт 1+1 медіа Здійсни мрію, який втілює мрії тяжкохворих дітей, понад тиждень тестує новий формат роботи.

Команда проєкту – одні з перших благодійників, хто потурбувались про безпеку підопічних і чарівників і на початку березня розпочали максимально підтримувати мрійників онлайн. А чарівники, які хочуть допомогти втілити мрію маленьких пацієнтів лікарень і подарувати їм позитивні емоції, контактують і будуть контактувати з дітьми по відеозв’язку, ТБ, передають мрійникам відеозвернення, огляди, креативні відео або фото.

Куратори проєкту зазначають, що вже незабаром у режимі онлайн запустять Уроки мрій, в Instagram проєкту відбудуться прямі трансляції за участі популярних зірок, під час яких здійснюватимуться мрії підопічних. Одними з перших до нового формату приєднаються Олег Винник, Руслан Сенічкін та футболісти Динамо-Київ. Також команда Здійсни мрію приймає запити на участь у проєкті від маленьких пацієнтів лікарень, чиї мрії можна здійснити онлайн. Лоти ж, які були розіграні під час благодійного аукціону в ефірі Сніданку з 1+1 на День святого Миколая – частково будуть перенесені, частково – реалізовані онлайн.

Здійсни мрію

«Вже понад тиждень ми з командою працюємо у новому режимі – здійснюємо мрії віртуально! Це рішення ми прийняли ще до оголошення карантину, бо розуміли, що не можемо ризикувати здоров’ям наших підопічних. У цьому нас одразу підтримали наші друзі-чарівники – зірки, спортсмени й просто небайдужі люди. Разом з ними ми готуємо круті онлайн-сюрпризи для наших підопічних, які точно будуть не менш вражаючими та приємними. А головне – підтримають дітей у ці дні і подарують радість, надії і сили не здаватися», — коментує куратор проєкту, ведуча ТСН на 1+1 Лідія Таран.

15-річна підопічна проєкту Марія-Анжела Мовчко, яка бореться з раком, вже отримала перше відеозвернення з Шотландії, адже дівчинка дуже мріяла побувати в країні замків і поні у светрах. «У роботі чарівників немає вихідних або карантинів. Ми продовжуємо об’єднувати небайдужих людей навколо мрійників, але тепер онлайн. А почали ми цей формат з відеопривітання від Валерії Робінз для нашої Марійки Мовчко. У відео дівчина показала Марії неймовірно красиві пейзажі, і пообіцяла зробити екскурсію для Марійки вже на місці, як тільки з’явиться можливість прилетіти», — поділилася волонтер проєкту Здійсни мрію, ведуча Сніданок з 1+1 Неля Шовкопляс.

Психолог проєкту Марія Абрамчук вважає, що час карантину – це прекрасна можливість об’єднатися і проявити турботу один про одного: «На батьків покладена важлива місія бути точкою опори, щоб надати підтримку дитині На дітей теж звідусіль ллється багато тривожної інформації, тому максимально пояснюйте дітям реальну ситуацію і не панікуйте. Проводьте час з дітьми за розвагами – можна скласти захоплюючий план безпеки для сім’ї, зробити у форматі гри процес миття рук і зміни вуличного одягу на домашній. А ще – вигадувати разом історії про те, як вчені долають вірус! І звичайно – малювати мрії і вірити в них, вірити в краще. Психологічна підтримка і терапія позитивними емоціями особливо важливі».

Здійсни мрію

Нагадаємо, що ВООЗ оголосив пандемію. Постановою Кабінету міністрів з 17 березня в Україні введена заборона залізничного, авіа- та автобусного міжміських та міжобласних пасажирських перевезень, а також робота метрополітенів. Заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Тимчасово припинили роботу заклади громадського харчування, ТРЦ, фітнес-центри, заклади культури. Аби провести цей період максимально безпечно варто дотримуватись рекомендацій МОЗ.

Відеопривітання з Шотландії