Події

Зустріч МамаWOW. Безпека дітей в Інтернеті

Друзі, запрошуємо вас на спільну пізнавальну зустріч від унікальної Альтернативної школи Main School та проекту для батьків МамаWOW.
встреча для мам

Тема нашої зустрічі надзвичайно актуальна для кожної сім’ї – «Безпека дітей в Інтернеті».

Спеціально для гостей зустрічі найкращі фахівці проведуть цікаві лекції «Цифрова безпека в мережі» та «Корисний гаджет в руках дитини».

Ми поговоримо про основи цифрової безпеки, дізнаємося, що важливо зберігати у секреті і чому, з’ясуємо причини і наслідки комп’ютерної залежності, зрозуміємо, як реагувати на кібербулінг та багато іншого!

Наші спікери:

Вячеслав Поліновський – виконавчий директор Main Academy, директор з наукової частини та інновацій Main School. 17 років в IT. phD з напрямку комп’ютерні мережі та компоненти, доцент кафедри інформаційних технологій та програмування, розробник апаратно-програмних комплексів та винахідник (автор 12 патентів). 

Сертифікований тренер Main Academy. Випустив понад 25 груп в Академії, а також — понад 1200 студентів в якості декана Інституту комп’ютерних технологій. Є розробником навчальних стандартів з ІТ-освіти України. Переймав досвіт побудови освітніх закладів та методів освіти: Кореї, Іспанії, Польщі та Казахстану.

Оксана Демура – психолог Main School, якого обожнюють діти. К.ф.н., психолог, психотерапевт, гештальт-терапевт, сертифікована тренерка. Розробник програм «Навички комунікації», «Ненасильницьке спілкування», «Емоційний інтелект та емоційна грамотність», «Як запобігти булінгу».

Поки батьки будуть дізнаватися цікаву інформацію, дітки також не будуть сумувати! Спеціально для них будуть влаштовані майстер-класи з IT! Для діток у віці від 6 до 8 років майстер-клас зі створення простої комп’ютерної гри, а діток від 9 років познайомлять з різними інформаційними технологіями та розкажуть про цифрову безпеку. Майстер-класи безкоштовно проведуть тренери Main School. Крім того, для малечі передбачено смачне чаювання!

Гості зустрічі отримають важливі знання та приємні подарунки!

Коли: 21 липня з 11.00 до 12.30 (не запізнюйтесь!:))

Де: Main School, вул. Голосіївська 17, 8 поверх (орієнтир — будівля КЮЗ)

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: