Події

Диво-пташка Альона Шарун: італійські пісні з українською душею

Сьогодні ми познайомимося з українською диво-пташкою Альона Шарун (Alena Sharun)…чому пташкою? А тому, що коли вона співає, в неї виростають крила…Володарка унікального тембру, незабутнього голосу, людина, яка співпрацювала з всесвітньо відомими – Раймонд Паулс, Ігор Скляр, Ерік Марієнталь (Eric Marienthal), Ліз Мітчелл (Liz Mitchell / Boney M), Девід Вест (David West).

Алена Шарун

Розкажіть про себе, про своє дитинство.

Я народилася у місті Дебальцеве і маю дуже теплі спогади про своє дитинство. Завжди тягнуло до творчості. Мені здається, що перепробувала всі різновиди занять у будинку дитячої та юнацької творчості…одного разу мій викладач з танців помітила, що в мене є слух і голос. І відвела до своєї колеги, викладача з вокалу. Ось так і розпочалась моя незкінченна любов до музики. Були різноманітні фестивалі, конкурси… Дитинство було цікавим та різноманітним.

Ваша життєва філософія.

Вважаю всіх людей геніальними… «хтось відкриває в собі такі здібності раніше, а хтось пізніше…але кожна людина без сумніву має неймовірний, унікальний дар, талант і у кожної людини можна чомусь навчитися…»

Алена Шарун

Правда, що зараз живете на дві країни? Говорять, що в Італії квитки на ваші концерти розлітаються за декілька днів?

Так. Я 6 років вже живу в Італії – це неперевершена країна, яскрава і мальовнича. В Італії та Україні схожа система цінностей, тому дуже легко виступати саме в цих країнах. Я веду активну діяльність, гастролюю, виступаю в якості спеціального запрошеного гостя на міжнародних конкурсах краси, співпрацюю з італійськими виконавцями! Там чудова публіка, це правда. Але серце моє тут – в Україні, де мій дім, мої батьки, мої друзі.

Наскільки відома українцям Альона Шарун?

В Україні та в Італії я позиціоную себе, як «естрадно-джазова співачка», тривалий час була солісткою Державного джазового оркестру Олександра Фокіна. Знаходжуся ще офіційно в декретній відпустці – моїй молодшій дитинці 1,5 рочки, тому концертів менше. Та моє прізвище знане в Україні й за теренами Батьківщини. 

У такому ритмі життя вдається музику суміщати з вихованням дітей?

Це залежить від кожного артиста. Сьогодні я потрібна, в першу чергу, своїм дітям, бо вони зовсім маленькі – Денису 4,8, а Крістіану 1,8. Для мене пріоритети – чоловік, діти та родина. У мене надзвичайний, гарний, розумний, одним словом, прекрасний чоловік – Франческо. 

Альона Шарун

Ваш чоловік теж музикант? Як він відноситься до вашого заняття?

Ні, сфера його діяльності – державна служба, Міністерство економіки.

Він допомагає мені у всьому, підтримує. Я вдячна долі, Богу, що ми зустрілися 7 років тому. Він витримує мої репетиції вдома (авт. – сміється), захоплюється мною на сцені. Я – щаслива жінка.

У чому ще ваше натхнення? Ви маєте інше хоббі, крім музики? 

Я дуже домашня людина. Обожнюю знаходитись вдома, створювати домашній затишок, весь час намагаюся урізноманітнити наше дозвілля.

Співаєте на концертах українські пісні? З чого складається ваш репертуар?

Співаю і вдома, дуже люблю виконувати українські ліричні композиції. Іноді, у присутніх навертаються сльози…і в такі моменти відчуваю, що мій голос ллється у пісні і звучить у серцях слухачів в унісон. Я вражена, вдячна і готова обійняти кожного. Вони, а не я підкорюють мене цим…  Також обожнюю культуру і пісні Італії, зовсім нову програму привезла до Києва.

Альона Шарун

Що це за програма? Які сюрпризи приготували для шанувальників?

Вже за декілька днів — 28 листопада о 20.00 в Caribbean Club  моя концертна програма «Golden Italy». Це вечір італійської музики, що збирає друзів і шанувальників. Ви почуєте найпопулярніші італійські композиції в оригінальній обробці з репертуару Адріано Челентано, Матіа Базар, Андреа Бочеллі, Манго, Міни, Елізи, Лучіо Батіста, Лаури Паузіні у супроводі віртуозних музикантів.  У цей вечір на сцені також виступлять усіма улюблені Наталія Папазоглу (Х Фактор), Наталія Ісаченко (Голос Країни) і Сергій Юрченко (заслужений артист України, Голос Країни) та Антоніо Гомез Круз (Голос Країни). Приходьте і відчуйте сонячний темперамент Італії, відображений в пісні!

Щоб ви хотіли побажати всім українцям?

Звичайно, миру в країні і злагоди в кожен дім.

Інтерв`ю записане: Марина Кондратенко

Квитки на концерт 28 листопада 2017 року від 150 гривень:
Caribbean Club +380672244111
parter.ua 
Karabas.com 
Concert.ua