Події

Наталія Мосейчук, Лідія Таран і Стася Ровінська розповіли про своїх дітей, декрети та материнство

Ведучі ТСН — Наталія Мосейчук та Лідія Таран, а також ведуча  нового проекту Твій день Стася Ровінська розповіли  про декрет, як повернулися на роботу та як поєднували. Ексклюзив опублікували в спеціальному випуску журналу «Наталі.Kids».

мама ведуча

Ведуча ТСН, Право на владу і куратор соціального проекту Право на освіту Наталія Мосейчук разом з чоловіком Іллею Івановичем, як його називає телезірка, виховує двох синів — 9 річного Матвія і 22-річного Антона.

Наталія зізналася, їй непросто поєднувати кар’єру і материнство. Це дуже добре знає її родина, і, звичайно, сумує. Та незважаючи на насичений робочий графік Мосейчук завжди в курсі, що нового відбувається у її синів, де вони зараз і чим займаються. Якщо у Матвія і Антона запитати: «Яка у вас мама?», то вони дадуть відповідь, що найкраща в світі.

«Мій «верхній» і мій «нижній» (так Наталя називає старшого і молодшого синів — ред.) В один голос скажуть:«Чудова». «Верхній», Антон, буде розповідати, що я хороша, тому що ми багато часу проводили разом, коли він навчався в школі, до 9-го класу робили разом уроки, до ДПА (Державна підсумкова атестація — прим.ред) готувалися і здали на «відмінно». Він здійснив свої мрії, закінчив університет теж на «відмінно», зараз ще один закінчує та працює. Рада, що він реалізується. За мотивацію і швидкість він говорить мені спасибі. А молодший скаже, що я чудова, тому що даю йому багато дитинства, багато настрою, веселощів», — розповіла Наталія Мосейчук про своїх синів.

Наталія  додала, що хоч її декрет і закінчився 9 років тому, зараз відчуває, що досі перебуває в ньому.  Так само прокидається вночі та дивиться чи вкрита дитина. 

«Я вийшла на роботу, коли Матвію було чотири з половиною місяці, тому що на  1+1 мене чекали і звали, я потрібна була тут. Йшла в декрет за 10 днів до пологів. Не сиділа з дитиною ні рік, ні два, тому завжди дуже сумую за своїми дітьми — і «верхнім», і «нижнім». Для мене вони завжди малюки», — додала Наталія.

мама ведуча

Колега Наталії — ведуча ТСН і куратор соціального проекту Здійсни мрію Лідія Таран виховує 13-річну доньку Василину. Телезірка вважає себе мамою-подружкою, але зізнається, іноді буває і суворою, вмикаючи і тата, і маму в одному флаконі. Таран впевнена, що поєднувати материнство і кар’єру можна. Найголовніше — не стільки кількість, як якість проведеного часу. «Василина у мене вже доросла і в багатьох речах вона досить самостійна. Всі вечори, майже всі, в моєму житті я проводжу з нею. Відчуваю потребу доньки поділитися зі мною, поговорити. І ця потреба — поговорити з мамою — зараз найголовніше в моєму житті. Ми розмовляємо вранці і ввечері. Ми завжди в контакті протягом всього дня. Вона пише мені, де зараз, що робить. Я також їй телефоную», — розповіла Лідія Таран.

Декрет, згадує ведуча, проходив легко — працювала до останнього, потім народила Василину і вийшла на підсумкову, щотижневу програму. Зараз Василина досить часто, особливо під час навчального року після уроків приходить до мами на канал. І поки Лідія веде вечірній випуск новин — робить уроки.

мама ведуча

Ведуча програми Твій день Стася Ровінська, незважаючи на те, що їй тільки 28 років, вже багатодітна мама. Разом з чоловіком Ярославом, виховує трьох дітей — 7-річного Евана, 4-річного Енея і однорічну Емму. «Я роблю все, щоб мої діти знали: вони завжди можуть покластися на батьків, їх не засудять, їм допоможуть, підтримають, і вони не мають боятися нас …. Ніщо не може зіпсувати наші стосунки, ні оцінки в школі, ні якісь вчинки. Сім’я — це те місце, де вони можуть бути в безпеці, можуть бути спокійні», — вважає Стася Ровінська.

Після народження дітей Стася завжди швидко поверталася до роботи. І дуже вдячна життю за те, що у неї все складається саме так, як зараз. Нещодавно в її житті з’явився Твій день і тепер діти бачать маму і по телевізору.