События

Олеся Тарасенко: Новий рік – реальна можливість змінити життя

Вже давно стало традицією в передноворічні свята ставити собі нові цілі та плани. Від кожного Нового року ми чекаємо прориву і змін. Щоб дізнатися, як пустити оновлення в своє життя, ми запитали про це у Олесі Тарасенко, засновниці 1-го блог-журналу України LuckyUkraine, ГО ArtFoundation, заступника начальника Управління Державної служби зайнятості України, організатора багатьох маштабних заходів та проектів.

Олеся розповіла нам, що для неї Новий 2019 рік, які подарунки вона вже приготувала і як правильно загадувати бажання, щоб вони збувалися.

Олеся Тарасенко

Олеся, чого ти чекаєш від цього свята? І що воно для тебе означає?

Для мене Новий Рік — це щось нове. Початок нового року — це початок якихось нових звершень, це крок на одну сходинку вище і це здорово! А Новий рік, до речі, — не тільки привід купити подарунки, погуляти ніч в очікуванні змін, а й реальна можливість почати що небудь новеньке!

З чим у тебе асоціюється це свято?

Особисто у мене — з дитинства Новий рік асоціюється з мандаринами і смаком шоколадних цукерок. Потім в цей список додався процес приготування всім новорічних подарунків, організація “новорічних вогників” тощо.  Також невід’ємною частиною цього свята є ялинка. Як приємно під нею знаходити подарунки від Святого Міколая! А також із зимовою погодою, снігом і новорічним настроєм. Ось, з чим у мене асоціюється Новий Рік!

Готуєшся до наближення Нового Року заздалегідь?

Заздалегідь особливо не готуюся, але люблю прикрасити свою квартиру різними сніжинками, ялинками та гірляндами. Також ми любимо зробити щось на подобу новорічного куточка, в якому дуже приємно сидіти і заряджатися новорічним настроєм.

Який найоригінальніший подарунок тобі доводилося дарувати?

Взагалі, з креативністю у мене все в порядку, але, коли потрібно дарувати, я орієнтуюсь на практичність подарунку, і мені краще запитати про те, чого хочуть отримати в якості подарунку!

ЭТО ТОЖЕ ИНТЕРЕСНО: 15 ФИЛЬМОВ ПРО СОВРЕМЕННЫХ ЗОЛУШЕК: СКАЗКИ ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ ДЕВОЧЕК

Бажання в новорічну ніч загадуєш?

Завжди! Завжди загадую і завжди збуваються! Я все перепробувала: і папір палила, і виноградники їла, жменю — 12 штучок. Насправді, все це не важливо. Головне вірити! Завжди потрібно пам’ятати: є «я хочу», а є – «я думаю, що я хочу». Важливо відрізняти одне від іншого! Це — основа. Це точка, звідки бажання починає подорож до своєї реалізації. Тому це важливо розрізняти!

Олеся Тарасенко

Дай, будь ласка, поради якісної підготовки до Нового року?

Порада 1. Готуватися до наступного Нового року треба починати 1 січня року поточного.

Порада 2. Скажи собі чесно: ти хочеш змін або приємну гру «Новий рік»?

З відповіді вибирай стратегію і дію.

Порада 3. Склади список бажань, які ти хочеш реалізувати. Можеш, навіть, придумати собі ритуал, щоб вірити в справдження цих бажань! Наприклад: покласти під ялинку, спалити і розвіяти, спалити і з’їсти, закопати, відправити на Місяць або щось інше, на що вистачить віри і фантазії.

Порада 4. Роби, що маєш робити, і будь, що буде. Не мати розчарувань — це не мати очікувань.

Що побажаєш в Новому році собі і оточуючим?

Побільше посміхатися і не сумувати! І не гнатися за цим шаленим міським життям, за чимось удаваним і несправжнім, а просто жити сьогоднішнім днем! Щоб новий рік став свіжим і новим — треба напередодні зробити свіжий і новий Вибір Себе: правил, звичок, поглядів, відносин. Поміняй картину світу — і твій рік буде Новим!

P.S. Та й взагалі, і чого це ми вчепилися за ідею, що Новий Рік — в ніч з 31 на 1-е?!

ЭТО ТОЖЕ ИНТЕРЕСНО: ЛУЧШИЕ НОВОГОДНИЕ ФИЛЬМЫ ДЛЯ ВСЕЙ СЕМЬИ