Події

7 відкриттів, що чекають на молодого батька

Молодий батько — це нова і, напевно, найважливіша роль в житті чоловіка. Його чекає безліч відкриттів! Коли в будинку з’являється маленька дитина, життя батьків зазнає значних змін. Знаходиться сенс життя, з’являються конкретні цілі, змінюється погляд на багато речей…

молодой отец

Але на даному, новому для всієї родини, етапі нелегко всім. І малюкові, якому доводиться вчитися жити в абсолютно незнайомому світі. І мамі, яка стає іншою жінкою і від якої залежить маленька жива істота. І, звичайно, татові, який не зміг, як мама, за 9 місяців звикнути до думки, що він уже батько (хоч і дуже намагався це зробити).

Які відкриття чекають молодого батька?

  1. Твій затишний будинок повний небезпек. Шафи, вазочки, дрібні елементи декору, інструмент та ін. — все це може бути піддано ретельному аналізу твого юного сина чи доньки. Маленькі пальчики потрапляють у всілякі щілини і затискаються там, брязкальця випадковим чином летять в улюблену чашку і збивають її на підлогу, тимчасово відкладені гвинтики і гаечки в обов’язковому порядку необхідно спробувати на зуб … Що робити? Прибирати. Ховати. Ставити замки. Стежити за маленьким дослідником.
  2. Сон стане твоєю еротичною фантазією. І зовсім скоро ти зрозумієш, що гарненько виспатися — це крутіше, ніж влаштувати вечірку з друзями.
  3. Ти симпатяга. Ти про це підозрював. Але все ж, коли дивишся на посмішку дитини або вдивляєшся в риси обличчя, впізнаєш в них себе і розумієш, що ти дуже милий.
  4. Ти не ідеальний. На жаль. І тут нічого не поробиш. Коли ти вперше впустиш дитину з дивану (так, майже всі через це проходять), просто скажи про це дружині і відвези малюка до лікаря. Для власного спокою.
  5. Тобою можна маніпулювати. До цього часу ти думав, що тільки дружина здатна змінити твоє тверде «ні» на невпевнене «так»? Зараз все змінилося. Відмовити практично неможливо. Особливо, коли дивишся на ці скривджені губи-бантиком і очі, що наливаються слізьми. Але потрібно. Для того, щоб світ дитини знайшов якісь межі, потрібно вміти говорити «ні».
  6. Ти відмінний дипломат. Навіть якщо до народження дитини ти не вмів домовлятися, зараз доведеться вчитися. Молодий батько з дітьми може домовитися практично завжди, головне — знайти потрібні аргументи. Застосовуй нові вміння і в дорослому житті — кар’єрна драбина поруч.
  7. Ти сентиментальний цинік. Так, до цього ти був просто циніком. А зараз вчинки, фрази і емоції дитини будуть викликати у тебе шквал емоцій. І ти будеш плакати. Так-так, плакати від щастя. Ось таке загадкове це батьківство.

Крім того, ти зрозумієш, що у молодого батька немає вихідних, що роль конячки тобі дуже личить, що робити приємні сюрпризи — значить бачити веселі очі найулюбленішого чоловічка на світі … Попереду ще безліч нових відкриттів! Батьківство — це здорово! Батьківство — це життя…