Події

ПапаWOW. Дмитро Лісенбарт та Марійчин першосвіт

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з татом… ні, не просто з татом, а зі справжнім татомWOW. Нещодавно ми публікували статтю з його малюнками, тепер же хочемо вас ближче познайомити з цим дивовижним татусем Дмитром Лісенбартом, що створює добірку малюнків із життя своєї маленької донечки Марійки.

Дмитро Лісенбарт з донькою

Скільки у вас дітей, їх вік?

Старший Дмитро — 15 років, середня Катя – 11 років і наймолодша Марійка їй 4 місяці. Але старші діти моєї дружини Юлі.

Дмитро, розкажіть, що ви робили до народження донечки?

Звісно за 40 років я багато чого встиг зробити)

Головне, з чим мені пощастило, це з вибором свого життєвого напрямку, який був і залишається пов’язаний з мистецтвом. Про те, ким хочу стати мені вже було зрозуміло ще в 4-и роки) Мій дідусь був дуже крутим художником постановником на кіностудії Довженко. Ну, і цим все сказано)) з малку я вже знав, як виглядає декорація і який запах у розчинника №4 ))

Далі Школа художня, Театральний інститут на режисурі анімації, робота в цікавих студіях СНГ, ну, і набігавшись по різним конторам, зрозумів, що можу сам. Так і створив свою контору) Lisenbart animation studio.

Дмитро Лісенбарт з донькою

Що змінилося після народження дитини?

В моєму житті нічого не змінилось, змінилось саме життя, набуло більшого сенсу.  Любов, яка акумулювалась в середині, тепер почала виходити на поверхню Землі.

Як з’явилась ідея малювати Марійчині повсякденні дні?

Абсолютно випадково. Почалось все з одного малюнку, який я розмістив на своїй сторінці Facebook. Потім захотілось намалювати ще один малюнок про малу. Я абсолютно переживав кожний момент, який відбувався з Марійкою і ці переживання передавав через малюнок. Ну, а потім малюнків стало багато і до них почали писати вірші) Моя хороша знайома Світлана Цвілодуб єдина, хто не зійшла з дистанції і продовжила писати вірші і досить їх пише.

Яким був перший малюнок?

Тут я думаю нема сенсу відповідати текстом, а краще поставити сам малюнок)))

фото9

Як ви створюєте свої зображення? Скільки на це витрачаєте часу?

Малюю я на планшеті iPadPro, вихід якого чекав ще з 1995 року, коли вперше побачив планшет для малювання Wacom. Але він був приєднаний до комп’ютера і його не можна було взяти в дорогу  і малювати де завгодно. Тепер я це можу)   Саме придбав цей планшет я за місяць до народження Марійки і в мене вистачило часу на вивчення програм, в яких мені зручно буде малювати. А коли Марійка народилась, то питання де і на чому малювати, вже не стояло))  Малював прямо в кімнаті  пологового, де лежали мама і Марійка.

Дмитро Лісенбарт з донькою

Знаю, що зараз ви плануєте до друку збірку ваших малюнків, розкажіть детальніше про книгу.

Так, саме зараз я працюю над виданням першої книжки з серії «Марійчин першосвіт». Всього буде 3-и книжки. Це добірка моїх малюнків та віршів Світлани. Дуже хочу встигнути на осінній книжковий форум у Львові. Це буде для мене дуже знаково, бо саме в цьому фантастичному місті я народився)

Дмитро Лісенбарт книга

Окрім книги ви також почали друкувати свої зображення на футболках, наліпках на машину, чохлах для гаджетів. Що буде наступне? Які плани на майбутнє?

Я по професії режисер анімаційного кіно і художник. Саме ці знання дають мені можливість створювати будь що з нічого))   Але тут інша історія, народження Марійки мене надихнуло на створення свого власного бренда «Першосвіт». Доречі, ця  назва виникла в мене у веселому діалозі із відомим українським художником Андрієм Єрмоленко.  В даний період я паралельно створюю магазин, в якому можна буде придбати всі ті товари, які я планую в майбутньому створити. Окрім товарів власного виробництва я планую реалізовувати продукцію інших митців, яких зараз стає все більше і більше. Кожен з них починає створювати все більше і більше цікавого контенту та продукції. Вони з легкістю вже можуть конкурувати з іншим світом.

Дмитро Лісенбарт

Дмитро Лісенбарт

Як ви вважаєте, хто такий ТатоWOW?

ТатоWOW – це будь який тато, який закоханий в своїх дітей. Це єдиний шлях стати татомWOW!

Интервью: Дарья Настенко