Події

Основне про математику, політику, психологію і не тільки — добірка пізнавальних видань із серії для підлітків, #книголав

Для маленьких читачів кожна книжка — це цілий всесвіт з новою інформацією та несподіваними відкриттями. Тож ми зібрали найцікавіші пізнавальні видання з серії «Для початківців» від #книголав, які не лише збагатять знання маленьких читачів, а й розвинуть їх допитливість та любов до навколишнього світу.

 «Математика для початківців», Том Мамбрей, Сара Халл

Чи може математика зробити людей багатшими? Чи можна за допомогою формул передбачити, які спортивні команди виграють більше ігор? Та чи можуть рівняння пояснити таємниці Всесвіту? 

Відповіді на ці та багато інших запитань містить книга «Математика для початківців». Її автори досліджують, як математичні інструменти роблять життя кращим і як допомагають людям зрозуміти навколишній світ. 

Окрім пояснень та цікавих діалогів, тут є окремий словник із найпоширенішими визначеннями, тож видання стане в нагоді не лише дітям, а й дорослим. 

«Політика для початківців», Алекс Фріт, Луї Стовелл, Розі Гор

Зміни в нашій державі викликають чимало запитань у дітей. Ця книжка стане справжнім інформаційним довідником, який допоможе батькам пояснити малечі найважливіше про права людини, свободу слова, вибори, голосування та багато іншого. 

«Політика для початківців» у зрозумілій формі розкаже читачам про системи й ідеології та стане чудовим провідником у світ політичних процесів.

«Фінанси для початківців», Едді Рейнольдс, Меттью Олдгем, Лара Браян

Як привчати дітей до фінансової грамотності? Як пояснити, що таке гроші, як їх витрачати та заощаджувати?

«Фінанси для початківців» — третє видання у серії науково-популярних книг від видавництва #книголав. Через цікаві факти, інфографіку та приклади з життя автори пояснюють, які існують способи заробити гроші, що таке кредити та інвестиції. А ще — розповідають все про валюту, е-гроші, про те, як працюють банки та що таке трудовий договір. 

Цей ілюстрований посібник відкриє юним читачам чимало корисної інформації та допоможе розвинути фінансову грамотність. 

«Психологія для початківців», Лара Браян, Роуз Голл, Еддi Рейнольдс

Книжка містить дивовижні відкриття про психіку людини. Про те, як працює мозок, як ми ухвалює рішення та чому в групі погодимося інакше, ніж на самоті. Чому мислимо, відчуваємо і чому діємо так, а не інакше. 

На сторінках видання також можна знайти вправи для легкого запам’ятовування, перевірити силу свого інтелекту за допомогою тесту та дізнатися про всі професії у психології. Тож цей ілюстрований посібник буде корисним для читачів будь-якого віку.

«Клімат для початківців», Енді Прентіс, Едді Рейнолдз

Що таке клімат і як він змінюється? Чому лід такий важливий? Яким буде світ через 30 років? 

Простою мовою та за допомогою ілюстрацій видання пояснює таке складне і важливе явище як зміна клімату. Тут — все про те, як зараз працює клімат, що стало причиною цієї кризи та як поводитись людям, аби не шкодити довкіллю. 

Цей ілюстрований посібник точно надихне читачів до переосмислення світогляду та зміни стилю життя.

«Бізнес для початківців», Лара Браян, Роуз Голл

«Бізнес для початківців» — перший крок у світ підприємництва не лише для маленьких читачів, а й для початківців, що хочуть розібратися у бізнесі. Видання допоможе їм зрозуміти основні принципи створення та управління бізнесом — від розробки ідеї до запуску продукту на ринок. 

У книзі можна знайти практичні поради, інструкції та інсайти, що допоможуть дітям уникнути найпоширеніших помилок та досягти успіху в майбутньому.