Події

Формула щастя. Як знайти гармонію

Кожна людина прагне бути щасливою. Безумовно, поняття про щастя і гармонію можуть бути різні. Не дарма ж психологи, філософи, соціологи та інші фахівці вже протягом багатьох років вивчають феномен щастя.

как быть счастливым

Що таке щастя? Стан, в якому людина максимально відчуває задоволення своїх потреб як побутових, так і духовних.

І поки ми з вами намагаємося досягти примарного благополуччя, психологи вже розгадали формулу щастя.

ЯК БУТИ ЩАСЛИВИМ

Отже, формула щастя полягає в декількох пунктах. І якщо біля кожного ви готові поставити галочку або плюсик, ви — щаслива людина.

ФОРМУЛА ЩАСТЯ:

  1. У людини повинні бути задоволені основні потреби (в їжі, питті, будинку). Крім того, людина повинна відчувати себе в безпеці. Це відчуття забезпечує саме наявність базових потреб.
  2. Людина повинна бути здоровою. Звичайно, застуда або навіть перелом не береться до уваги. Тут маються на увазі ендокринні та аутоімунні захворювання, при яких підвищуються дратівливість і нервозність.
  3. Людина повинна займатися психологічною діяльністю, яка приносить їй задоволення. Тобто, наприклад, робота повинна бути усвідомленим вибором і приносити задоволення.
  4. Важливо також вірити в те, що завтра буде краще, ніж вчора. Так, психологи називають це позитивним уявленням про майбутнє. І це працює.
  5. Людина повинна відчувати підтримку з боку свого оточення. Комусь достатньо схвалення близьких, а комусь важливе більш широке коло однодумців. Але, як бачимо, соціум грає свою роль у сприйнятті нами щастя.
  6. Людина повинна мати позитивну думку про себе. Якщо вона вважає себе невдахою, то несвідомо впевнена, що щастя вона не гідна. Тож варто працювати над самооцінкою.

Все по науці. І ніякого чаклунства. Будьте щасливі!