Події

ТОП-5 високооплачуваних професійних сфер, де не обійтися без англійської

Глобальний розвиток інноваційних технологій кардинально змінив попит на ринку праці та призвів до появи нових трендів у професійному розвитку. Що допоможе отримати професію, а згодом і роботу,  яка буде не лише перспективною, а й високооплачуємою? Експерти онлайн-школи «На Урок» впевнені, що, знання англійської мови – це безцінна інвестиція в розвиток успішної кар’єри! 

професії англійська

Це не лише вимога часу. Це свідчення того, що молода людина не обмежувалася вивченням необхідних дисциплін, а й прагнула отримати додаткові знання. А всім відомо, що цілеспрямованість одна з найцінніших якостей працівника. 

ТОП-5 високооплачуваних професійних сфер, де потрібна англійська

  1. IT-сфера

Навіть якщо ви потенційний геній програмування, отримати престижну роботу в цій сфері неможливо без знання англійської мови. Чому?  Незалежно від того, будете ви створювати сайти чи займатися веб-дизайном, вам доведеться працювати з англомовними термінами. А ще й більшість комп’ютерних програм не мають українськомовного інтерфейсу. Тож для ефективної роботи в ІТ-сфері знання англійської є необхідною вимогою. 

  1. Перекладач-референт 

Професія не нова, але стрімкий розвиток міжнародних комунікацій вимагає інноваційного підходу у роботі. Супровід бізнесменів за кордоном та налагодження зв’язків із іноземними партнерами вимагає не тільки простого перекладу, а й грамотної поради фахівця, який знає специфіку країни та її мешканців. Тому переважну більшість роботодавців цікавить не спеціальна освіта, а рівень володіння іноземною мовою. 

  1. Менеджери великих компаній 

Існує думка, що великі компанії беруть на роботу лише досвідчених фахівців, а молодим спеціалістам доведеться розпочинати кар’єру в невеликих фірмах чи на низькокваліфікованих посадах. Але це не зовсім так. Досконале володіння англійською компенсує відсутність досвіду та дає додатковий шанс отримати бажане місце роботи. Великі корпорації нерідко орієнтуються на талановиту та здібну молодь, яка навчатиметься азам роботи безпосередньо у процесі діяльності. Але налагодити зв’язки з іноземними партнерами та клієнтами неможливо без знання англійської.

  1. Економічна та фінансова сфера

Не дивлячися на те, що ці спеціальності є стабільно популярними для вступу до ЗВО, фінансовим установам не вистачає кваліфікованих фахівців. Чому? Бо економістів та фінансистів багато, а спеціалістів зі знанням іноземної мови знайти не так просто. Тож знання англійської справді є великою  перевагою! А іноді саме це може зіграти  вирішальну роль у просуванні кар’єрною драбиною. Також постійно зростає кількість фірм з іноземними інвестиціями, які систематично підлягають аудиту з боку інвестора. А пояснити результати фінансової діяльності та провести презентацію під час зустрічі зможе тільки фахівець зі знанням англійської. 

  1. Маркетолог

Маркетолог це спеціаліст широкого профілю, перед яким стоїть багато складних та динамічних завдань. Він вивчає цільову аудиторію та аналізує ситуацію на ринку, розробляє нові продукти, керує рекламною кампанією, а іноді виконує функції інших суміжних професій. Що допоможе стати професіоналом своєї справи? Вивчення та застосування досвіду закордонних компаній, спілкування у професійних колах, відвідування заходів провідних закордонних фахівців. Тож, без знання англійської ніяк не обійтися. 

Володіння іноземною мовою це бонус, який допоможе отримати омріяну роботу та досягти професійного успіху. Як вивчати англійську легко та цікаво? 

Онлайн-школа «На Урок» створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі. Саме зараз триває всеукраїнський конкурс «Traditions and Culture of Great Britain» безкоштовне інтелектуальне змагання у зручному онлайн-форматі. Різноманітні інтерактивні та неймовірно цікаві завдання дозволять зробити вивчення англійської мови цікавішим та вдосконалити знання школярів 1-11 класів. А ще він дуже мотивує до навчання! Чому? Бо кожний учасник, незалежно від результатів конкурсу, отримує нагороду: переможці дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта іменні сертифікати. Кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі, отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо. 

Що необхідно для участі? Лише  комп’ютер або планшет чи смартфон, під’єднаний до інтернет-мережі, та 60 хвилин вільного часу для виконання завдань! Школярі самостійно обирають час для виконання завдань, проте вони мають лише одну спробу. Після завершення роботи кожен учень побачить свій результат та зможе отримати заслужену нагороду.

Конкурс триває до 25 травня 2021 року. Тож, покваптеся!