Події

Як вибрати подарунок для дитини на Новий рік

Підтримувати дитячу віру в дива якнайдовше намагаються всі батьки. Це надзвичайно важливо для розвитку малюка. Чудеса та казковий світ допомагають малечі долати життєві труднощі. Бути справжнім чарівником для свого малюка дуже просто, особливо на новорічні свята. Як же Діду Морозу вгадати з подарунком і чи завжди це потрібно? Своїми думками діляться мами-експерти

новорічні подарунки

Як вибрати подарунок для дитини

Матусі Катерина Петрова та Надія Набатова вважають, що для підтримки чарівного і казкового настрою, обов’язково необхідно купити омріяний дитиною подарунок. А вже на день народження чи інші свята можна домовитися і підібрати щось приємне і корисне. 

А ось і кілька порад для вибору подарунку від фахівців. 

Що радять фахівці

Всі ми знаємо, що найпростіший спосіб дізнатися про омріяний подарунок, попросити написати листа Діду Морозу. А що робити, якщо писати дитина не вміє?Тоді можна намалювати або разом загадати бажання на зірку. 

Найбільший кошмар «Діда Мороза» це, коли діти загадують занадто дорогий подарунок. Щоб уникнути таких ситуацій обговорюючи майбутні свята і подарунки, розкажуть, що чарівний дідусь приносить дитячі подарунки — іграшки чи солодощі. У нього дуже багато дітей, і він має всім щось подарувати, а на бажану дорогу річ можна назбирати грошей самостійно. 

Також не варто подарунками шантажувати і маніпулювати. Це казка, і на неї заслуговує кожен, незалежно від поведінки і зароблених оцінок. 

Домовтеся про подарунки з іншими рідними. Адже малюк часто розказує, про іграшку, яку він дуже хоче. Буде дуже дивно, якщо добрий бородань подарує йому дві однакові автівки чи котика, на якого у мами алергія. 

При виборі подарунку враховуйте інтереси малятка. Навіть якщо ви вважаєте цей подарунок некорисним і нецікавим. Ви обираєте його не для себе. 

Даруйте радість дітям, їх щира віра триватиме не так довго. Подарунки — це лише одна частинка свята і тепла атмосфера навколо не менш важлива для кожного члена родини.

Тетяна Бучака

 

Автор: Тетяна Бучака