Події

Дитячий конкурс малюнків “Політ до Місяця і далі”

З 1-го березня по 15-те травня ГО “Асоціація Ноосфера” провела всеукраїнський конкурс дитячих  малюнків на тему “Політ до Місяця і далі”. У конкурсі взяли участь діти та підлітки віком від 3 до 17 років з усіх куточків України.

Політ до Місяця і далі

Цього року тема конкурсу була тісно пов’язана з видатним українським інженером — Юрієм Кондратюком. У 1919 році він розробив «Трасу Кондратюка» (або LOR – Lunar orbit rendezvous) – схему висадки космічних апаратів на Місяць і повернення до Землі.

Разом  з організатором у подорож до Місяця і далі відправились 5377 учасників.

Найактивнішими стали діти від 8 до 12 років — у цій віковій категорії надійшло 3026 робіт. У категорії 3-7 років було надіслано 1615 робіт, а у категорії 13-17 років — 736.

У космічну подорож відправились 3872 ракети та близько 250 тварин — 98 котиків, 104 собачки, навіть 12 фантастичних поні! 

“Політ до Місяця і далі” — підсумки

Переможців оголошено на офіційному сайті конкурсу.

У віковій категорії 3-7 років ними стали: 

1-ше місце Андрій Гришин, 6 р. з міста Бобринець

2-ге місце Богдан Степанов, 6 р. з Мирнограда 

3-тє місце Гліб Куліш, 6 р. з Шостки

У категорії 8-12 років переможцями стали:

1-ше місце Ярослав Вигівський, 12 р. з Кривого Рогу

2-ге місце Марія Якименко, 9 р. з міста Запоріжжя 

3-тє місце Кирило Панасюк, 9 р. з Києва

У категорії 13-17 років перемогли: 

1-ше місце Людмила Іванченко, 16 р. з міста Дніпро

2-ге місце Алевтина Нескоромова, 14 років

3-тє місце Анастасія Журавльова, 13 р. з Маріуполя

100 найкращих робіт буде презентовано під час конкурсу інженерних стартапів Vernadsky Challenge, який відбудеться в рамках міжнародного авіакосмічного салону АВІАСВІТ — ХХІ, 13-15 жовтня 2020 року. Окрім цього, найкращі роботи будуть презентовані на річному календарі від “Асоціації Ноосфера”.

Основна мета конкурсу – привернути увагу української молоді до космічних досліджень та інженерії, а також промотувати дитячу та юнацьку художню творчість. “У конкурсних роботах ми оцінювали дитячу креативність та візіонерське бачення космічних польотів. Віримо, що через малюнок діти можуть більше зацікавитись наукою, зокрема інженерією, зробити перші кроки до створення нових літальних апаратів, мотивувати на розробку нових технологій” – сказав ініціатор конкурсу та засновник ГО “Асоціація Ноосфера” Макс Поляков.