Події

Київщина прийме Фестиваль кінних бойових мистецтв

15 і 16 травня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує всіх на грандіозну подію в світі стародавніх бойових мистецтв — Відкритий чемпіонат України з верхової стрільби з лука «Скіфи». Найсильніші кінні лучники світового рівня з’їдуться до Князівства, щоб змагатися у видовищному мистецтві стрільби з лука верхи на коні. Також на гостей чекають кінні прогулянки, екстремальні атракціони, смачні страви з багаття, давньослов’янські ігри та розваги в справжньому, живому середньовічному місті.

Киевская Русь

Князівство Київська Русь – це єдине місце в Україні, де проходять змагання з цього найдавнішого бойового мистецтва. Верхова стрільба з лука поєднує в собі два види спорту: кінний і лучний. Унікальність змагань полягає у поєднанні спортивного азарту і романтики давнини, що не залишать байдужим нікого — ані найменших діток, ані дорослих відвідувачів.

15 і 16 травня до Князівства з’їдуться найсильніші кінні лучники України, щоб змагатися у влучності стрільби з традиційного (історичного) лука верхи на конях, на повному скаку. Це неймовірно складне завдання для учасників змагань, та в той же час, азартне і захоплююче видовище для глядачів!

Змагання кінних лучників пройдуть у декількох стилях, що використовувалися в Київській Русі та Азії у часи Середньовіччя. Всі спортсмени будуть одягнені в історичні костюми та легкі обладунки тієї країни  та епохи, яку вони представляють. Обов’язкова умова — використання історичної зброї: традиційних лука і стріл, виготовлених із натуральних матеріалів за стародавніми технологіями.

Киевская Русь

Конкуренція між учасниками буде жорсткою, адже переможці турніру отримають можливість представляти Україну на міжнародних змаганнях.

Спортсмени та актори-каскадери будуть виступати в тандемі з кіньми рідкісних стародавніх порід, зібраних з усього світу в Княжій стайні. Деяких з цих коней в Україні більше ніде не побачити, адже вони були привезені в нашу країну в єдиному екземплярі.

Відвідувачі зможуть підійти до цих унікальних тварин, погладити їх, сфотографуватися і навіть здійснити прогулянку верхи.

У перервах між змаганнями відвідувачів чекає цікава і пізнавальна програма на історичну тематику з кінними виступами та традиційними давньослов’янськими забавами. Жителі Древнього Києва запросять гостей взяти участь у цікавих конкурсах, іграх, танцювальних флеш-мобах і майстер-класах.

Киевская Русь

Всі бажаючі можуть самі опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школи кінних лучників. Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (050) 385-20-35, (044) 461-99-37. І вже з першого заняття ви почнете опановувати мистецтво керувати конем і влучно стріляти з лука.

У Древньому Києві гості відчують себе повноправними мешканцями середньовічного міста. Навчитися влучно стріляти з лука і метати сокири можна в середньовічному тирі. У Княжій костюмерній можна вдягнути вбрання і амуніцію часів Київської Русі та влаштувати незабутню фотосесію для соц.мереж. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав’яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителів екстриму потішать швидкісна гірка «Змій Горинич» і зіп-лайн «Політайло» з маршрутами різної складності та протяжності. У середньовічних крамницях можна вибрати на пам’ять оригінальні сувеніри ручної роботи, а на середньовічних майстер-класах – навчитися новому.

На Середньовічній кухні можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на вогні, як за стародавніми, так і за сучасними рецептами.

За бажання можна продовжити свою подорож до Середньовіччя ще на день, залишившись на ніч у комфортабельних кімнатах (при попередньому бронюванні).

Киевская русь

«Парк Київська Русь» — це унікальний комплекс, що не має аналогів у всьому світі. На основі знань сучасної науки відтворюється Древній Київ V-ХІІІ століть у його реальному розмірі, в масштабі 1: 1.

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ відкривається о 10:00. Урочисте відкриття фестивалю о 14:00. В програмі можливі зміни.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

* Краща дорога своїм автомобілем — через місто Обухів, яка вказана на сайті Князівства в розділі «Контакти». GPS-навігатори часто вказують дорогу не через Обухів, їй слідувати не рекомендується.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -250 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 100 грн., Для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com