Події

Під Києвом покажуть стародавню «живу» колекцію

18 і 19 вересня Древній Київ Князівства Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує здійснити захоплюючу подорож у Середньовіччя і познайомитися з кіньми рідкісних стародавніх порід. На гостей чекає цікава і пізнавальна програма на давньослов’янську тематику з кінно-трюковими виступами, веселими іграми, майстер-класами, а також катання на конях, історичні експозиції, смачні страви з багаття, екстремальні атракціони. І все це в справжньому, живому середньовічному місті!

Киевская русь

За вікном — бабине літо — останні теплі сонячні дні цього року. А тому не можна втратити можливість провести вихідні в екологічно чистому місці, оздоровитися, дізнатися багато нового і цікавого про історію нашої країни і отримати потужний заряд позитиву від знайомства з унікальними кіньми.

У Князівстві Київська Русь на основі сучасних наукових знань, в реальному розмірі відтворюється Київ V-ХIII століть в межах історичного центру, відомого як Дитинець Києва (або Град Володимира). У Князівстві можна побачити, якою, насправді, була столиця нашої Батьківщини за часів Середньовіччя. Тут у точній відповідності з технологіями та з використанням матеріалів, властивих архітектурі Київської Русі, відтворено багато втрачених архітектурних шедеврів. Тільки тут можна побачити монументальну оборонну споруду «Заборола» (довжиною близько 300 метрів), Михайлівські ворота (висотою 21 метр), князівські тереми та трибуни, садиби киян Х-ХII століть, а також відвідати унікальну відтворену діючу Василівську церкву Х-го століття. На території Древнього Києва гостей чекають музеї історичного костюма і деревинного зодчества, унікальні історичні експозиції з відтвореною турою вікінгів, величезними діючими облоговими знаряддями — требушетами, є навіть середньовічна катівня.

Киевская Русь

Кожен гість Князівства відчує себе повноправним мешканцем Київської Русі. Тут можна пройтися стародавніми вуличками, затамувавши подих від величної архітектури, побачити середньовічних мешканців у автентичних нарядах і проїхати верхи на конях із Княжої стайні. Тут можна, буквально, доторкнутися до історії — почути скрип возових коліс, приміряти шолом і кольчугу, сісти в сідло бойового коня, вловити запахи дерев’яних будівель. Тут кожного чекають його власні історичні відкриття!

18-19 вересня розважальна програма буде присвячена коням рідкісних історичних порід, зібраних з різних куточків світу в Княжій стайні Древнього Києва. Представників деяких порід можна побачити тільки в Князівстві, адже вони були привезені в Україну в єдиному екземплярі. Гості Древнього Києва дізнаються багато цікавого про історію цих порід, їх особливості та про те, які видатні історичні особистості володіли представниками тієї чи іншої породи. Кожен зможе підійти до цих прекрасних коней, погладити, сфотографуватися з ними і навіть здійснити прогулянку верхи або в екіпажі.

киевская русь

Ці унікальні коні будуть головними «зірками програми», звичайно, в тандемі з досвідченими вершниками, акторами-каскадерами кінно-трюкового театру Древнього Києва. У ці дні вони покажуть свої вміння і вразять глядачів показовими виступами з давніх бойових мистецтв.

Також жителі Древнього Києва підготували для гостей ще безліч розваг: театралізовані постановки на давньослов’янську тематику, цікаві та пізнавальні  для дітей і дорослих, веселі ігри та конкурси, запальні слов’янські хороводи, майстер-класи, танцювальні флеш-моби.

Відвідувачі Князівства будуть не тільки спостерігати за дійством, а й самі зможуть взяти участь у веселих розвагах.

киевская русь

У Князівстві можна і самому опанувати стародавнє бойове мистецтво верхової стрільби з лука, записавшись до школу кінних лучників «Князь Володимир». Для цього потрібно звернутися до організаторів у Древньому Києві або зв’язатися за тел. (050) 385-06-14 та (050) 385-20-35. І вже з першого заняття ви почнете осягати мистецтво управління конем і влучної стрільби з лука. Долучіться до бойових традицій наших предків!

Тут кожен гість відчує себе повноправним мешканцем Древнього Києва. У Князівстві можна постріляти з лука та покидати ножі в середньовічному тирі, викарбувати монети «на щастя» за стародавніми технологіями, покататися на конях верхи та в екіпажі, приміряти вбрання часів Київської Русі та влаштувати яскраву фотосесію. В гостях у знахарки-волхвині за чашкою трав’яного чаю можна доторкнутися до древніх таємних знань. Любителі екстремальних розваг зможуть пролетіти над лісом по канатному спуску «Політайло» і швидкісний гірці «Змій Горинич». У середньовічній крамниці можна вибрати оригінальні сувеніри ручної роботи на пам’ять.

Киевская Русь

На Середньовічній кухні можна скуштувати смачних напоїв і страв, приготованих на відкритому вогні.

Бажаючі продовжити відпочинок можуть залишитися на ніч в комфортабельних кімнатах (за умови попереднього бронювання).

Древній Київ відкривається о 10:00. Програма розпочнеться близько 13:30.

* В програмі можливі зміни

Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.

Древній Київ розташований в 45 хвилинах їзди від Києва сучасного — в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Доїхати можна на своєму автомобілі або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».

Киевская русь

Ціна квитка: повний квиток для дорослого -200 грн., для пенсіонерів і студентів — 150 грн., для дітей шкільного віку — 80 грн., для дошкільнят — безкоштовно.

Детальніше на сайті www.parkkyivrus.com