Під Києвом з розмахом відзначать Масляну
5, 6 та 7 березня Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») запрошує на наймасштабніше в Україні святкування Масляної за давньослов’янськими традиціями, яке продовжиться 8 березня святкуванням Міжнародного жіночого дня.
На гостей чекає яскравий калейдоскоп розваг і оригінальних вистав з кінними виступами, стародавніми обрядами, традиційними слов’янськими розвагами, майстер-класами та екстремальними атракціонами. А також: найсмачніші млинці з різними начинками, гарячі напої та страви з багаття, спалювання величезного опудала, подарунки на масляному стовпі, а ввечері – яскрава вогняна програма.
5, 6 та 7 березня пройде по-справжньому грандіозне святкування Масляної у справжньому, живому середньовічному місті. Відвідувачі візьмуть участь у колоритних гуляннях із розмахом у стилі Київської Русі: з безліччю давньослов’янських забав та видовищною шоу-програмою. На гостей чекає справжнє занурення в атмосферу середньовічних свят!
На відвідувачів чекає безліч власних історичних відкриттів! І дорослі, і діти дізнаються багато цікавого про історію свята, про давні традиції та вірування пращурів.
На гостей чекають стародавні традиції Масляної з захоплюючими виставами за участю кінно-трюкового та пішого театру Древнього Києва. А ще – урочиста церемонія зустрічі князя, яскрава авторська театралізована програма із відтворенням стародавніх обрядів, народних гулянь та живого вокалу. І все це у справжньому середньовічному місті, в оточенні шедеврів дерев’яної архітектури!
Розпочнеться святкування із вітання Київського князя Володимира, вражаючого виїзду кінної дружини та параду прапорів князів Київської Русі. Святковим сюрпризом стане відкрита фотосесія, під час якої кожен гість зможе вийти на Велике ристалище та сфотографуватися з князем та кінними воїнами, вразивши соцмережі неймовірно колоритними знімками.
Відвідувачі Древнього Києва зможуть взяти участь у стародавньому обряді «Колодій» та побачити унікальну театралізовану постановку – «Масляничний вертеп» давньослов’янською мовою. Двічі на день можна буде побачити спалювання опудала Марени та взяти участь у дружньому хороводі навколо нього.
З настанням сутінків Древній Київ освітять яскраві багаття, а видовищні кінні виступи при світлі смолоскипів запам’ятаються глядачам надовго!
Головні ролі у дійствах відведені унікальним коням рідкісних стародавніх порід, зібраним з усього світу в Княжій стайні. У тісному тандемі з досвідченими акторами-каскадерами, прекрасні скакуни вразять глядачів своєю грацією та вишколом.
8 березня мешканці Князівства приготували для дорогих гостей особливу святкову програму, що розпочнеться з урочистого вітання Княжого двору, виїздом кінної дружини та парадом князівських прапорів. Незабутні враження подарують кінні інтерактиви, ритуал посвяти прекрасних гостей у Княгині Древнього Києва та видовищні вистави на історичну тематику.
До свята весни та краси Великий князь Київський приготував подарунок: 8 березня для всіх жінок знижка 50% на вхідні квитки, а для дівчат до 18 років – безкоштовний вхід.
У Древньому Києві можна буде не тільки насолодитися видовищною програмою, а й прогулятися на породистих конях верхи та в екіпажах, відвідати історичні експозиції, музеї дерев’яного зодчества та історичних костюмів, постріляти з лука та пометати сокири у середньовічному тирі, пролетіти на канатному спуску «Політайло» і та швидкісній гірці «Змій Горинич», відвідати Знахарку-волхвиню, одягнутися в історичні костюми часів Київської Русі та влаштувати фотосесію в них. А також: скуштувати найсмачніших рум’яних млинців з різними начинками, гарячих напоїв та страв з багаття, вибрати оригінальні сувеніри ручної роботи у середньовічних крамницях і навчитися новому на майстер-класах.
Зігрітися та відновити сили можна у теплій Княжій корчмі та в альтанках по території Древнього Києва. Тут можна скуштувати гарячих напоїв та страв, приготованих на відкритому вогні, як за середньовічними, так і за сучасними рецептами.
За бажання продовжити свою подорож у середньовіччя ще на день, можна залишитися на ніч у комфортабельних кімнатах (при попередньому бронюванні).
Древній Київ відкривається о 10.00, початок програми о 13.30.
* У програмі можливі зміни.
Відвідування Древнього Києва відбувається з дотриманням вимог карантинного режиму.
Древній Київ розташований за 45 хвилин їзди від Києва сучасного – у Київській області, Обухівському районі, с. Застугна (біля с. Копачів).
Доїхати можна своїм авто або громадським транспортом. Розклад маршруток можна дізнатися на сайті «Обухівтранс» або на сайті «Парк Київська Русь» в розділі «Контакти».
Ціна квитка: повний білет для дорослого – 250 грн. (знижки при попередньому придбанні квитків на сайту Древнього Києва), для пенсіонерів та студентів – 150 грн., для дітей шкільного віку – 100 грн., для дошкільнят – безкоштовно.
Докладніше на сайті www.parkkyivrus.com